reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja ciuszki dla corki naszykowalam w domu i mąż przywiózł je jak mieliśmy wychodzić nie brałam ich do szpitala
Do torby szpitalnej prócz moich rzeczy wzięłam tylko pampersy i pieluszki

Zależy jaki masz budżet ja kupowałam teraz z la milou potem do wózka tez będzie duża pojemna z przegródkami
Mam tam 2 piżamy , szlafrok, klapki, ręcznik kosmetyczka z pasta,szczotka szampon, itd
Majtki bawełniane 3 szt , majtki jednorazowe paczka , podpaski po porodzie
A ja jeszcze nawet nie kupiłam koszul ani szlafroka, a o majtkach bawełnianych całkiem zapomniałam :p

Dziękuję kochana [emoji4][emoji8]
Nie ma za co :)

hej :)
melduje się po wizycie, wszystko ok, Mały waży 1600 i się obrócił :)
Popatrzcie prosze na mój koszyk z apteki, czy mam wszystko bo bym chciała zamówić :p
Gratuluję udanej wizyty :) a masz jakąś fotkę?
 
Dzięki kochana :* nie wiesz jak dobrze usłyszeć to od kogoś, bo już sobie zaczęłam wmawiać że on jest dla niego taki trochę mniej ważny. Zazdroszcze tym dziewczynom których faceci mają kontakt z brzuszkiem :)

Ola ale sama mówisz ze trochę głupio samej Ci mówić do brzucha- a to twoja cześć ciała i masz jednak kontakt z dzieckiem od początku... wiec wyobraź sobie jak musi być dziwnie facetowi... M. Pyta mnie jak się czuje, czy mały szaleje, dotyka jak skacze w brzuch ale tez z nim nie rozmawia :)
 
Cześć dziewczynki, nadrobiłam. Wczoraj miałam leczenie zęba [emoji849] ale na szczęście zabezpieczony do porodu. Dzisiaj pada od rana, wiec nadrabiam lekcje z małym :)
 
Ola ale sama mówisz ze trochę głupio samej Ci mówić do brzucha- a to twoja cześć ciała i masz jednak kontakt z dzieckiem od początku... wiec wyobraź sobie jak musi być dziwnie facetowi... M. Pyta mnie jak się czuje, czy mały szaleje, dotyka jak skacze w brzuch ale tez z nim nie rozmawia :)
Mój K łapie za brzuch i mówi no kop matkę kop [emoji28]
 
@ola, ja sama z brzuchem nie rozmawiam i od P. tego nie wymagam ;) Chłopy to inny mechanizm ;) przyłoży rękę jak mu powiem, że się wierci. Ale jakoś tego od Niego nie wymagam. Ważniejsze jest dla mnie to, że pyta czy się dobrze czuję, czy wszystko w porządku.

załamałam się po dzisiejszym ważeniu :(
taki maly przyrost ?
 
reklama
Do góry