reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ktory tydzien u Ciebie? I ile ma szyjka?

33 tydzień, szyjka 2,1cm

@Karla88 super! Co najważniejsze nadal można shoppingowac...! [emoji6]

@gawkat a nie zapytałaś of razu kto może Ci wystawić takie skierowanie...?

ginekolog prowadzący, ale ma urlop niestety. Jutro jadę na ktg do położnej, to jeszcze ją podpytam, czy kombinować, czy jednak czekać aż mój lekarz wróci z urlopu

Ja też już po wizycie,wszystko ok,córcia ułożona już głową do wyjścia:) oczywiście ciśnienie gabinetowe przedzawałowe,ale w domu mega niskie,więc tak już będzie chyba do porodu,co zrobić;) a z ciekawostek,to na usg było widać fryzurę hrabianki,więc na łyse dziecko nie ma co liczyć;) i zdjęcia znów nie mam,bo buzia przytulona do łożyska. Cieszę się,że u Was też wizyty w porządku:)

ja też mam zawsze przed wizytą kosmiczne ciśnienie i lekarz mierzy mi dlatego zawsze na koniec wizyty i wtedy jest już ok
 
reklama
33 tydzień, szyjka 2,1cm



ginekolog prowadzący, ale ma urlop niestety. Jutro jadę na ktg do położnej, to jeszcze ją podpytam, czy kombinować, czy jednak czekać aż mój lekarz wróci z urlopu



ja też mam zawsze przed wizytą kosmiczne ciśnienie i lekarz mierzy mi dlatego zawsze na koniec wizyty i wtedy jest już ok
U mnie nie działa mierzenie na koniec wizyty,bo ja sie nie stresuje wizytą,tylko ciśnieniomierzem;) ale jestem pod opieką kardiologa,który stwierdził,że to tylko moja głowa,bo medycznie jest wszystko ok.No i mierze w domu 3xdziennie i jest w porządku,a dla mnie to najważniejsze:)
 
Poleż i postaraj się zrelaksować/uspokoić ale jak zmierzysz i nadal będzie takie wysokie, to raczej bym tego nie ignorowała, bo wysokie ciśnienie w ciąży jest dość niebezpieczne.

Jestem po USG, parametry i wyniki w normach. Moja szyjka niestety krótsza niż ostatnio, mimo oszczędzania się. Babka mi zaleciła położyć się do szpitala za jakieś 2 - 3 tyg, ale nie wiem, jak to zrobić, bo mój lekarz się wybiera na urlop, mój poprzedni również, więc chyba nie będę miała jak załatwić skierowania
Super, ze dzidzia ok! A ta szyjka bardzo krotka? Masz pessar?
 
Ja też już po wizycie,wszystko ok,córcia ułożona już głową do wyjścia:) oczywiście ciśnienie gabinetowe przedzawałowe,ale w domu mega niskie,więc tak już będzie chyba do porodu,co zrobić;) a z ciekawostek,to na usg było widać fryzurę hrabianki,więc na łyse dziecko nie ma co liczyć;) i zdjęcia znów nie mam,bo buzia przytulona do łożyska. Cieszę się,że u Was też wizyty w porządku:)
Super, ze wszystko dobrze!
 
Ja też już po wizycie,wszystko ok,córcia ułożona już głową do wyjścia:) oczywiście ciśnienie gabinetowe przedzawałowe,ale w domu mega niskie,więc tak już będzie chyba do porodu,co zrobić;) a z ciekawostek,to na usg było widać fryzurę hrabianki,więc na łyse dziecko nie ma co liczyć;) i zdjęcia znów nie mam,bo buzia przytulona do łożyska. Cieszę się,że u Was też wizyty w porządku:)

O serio? Nie masz zdjec z włoskami??
 
Od wczoraj mam wysokie cisnienie i nie wiem co robic zeby zbic.... Wczoraj rano mialam 165/117 po południu spadlo do 146/100 a dzisiaj znowu 156/113... Az sie boje
Może macie jakieś sposoby na zbicie?
Z tym nie ma żartów to moze byc zatrucie ciazowe .Powinnas jechac na IP .w szpitalu beda zbijac lekami i sprawdza czy nie ma bialka w moczu .Moja szwagierka przez to miala cesarke w 32 tyg ciazy.Ale Hania zdrowa i pieknie nadrabia
 
Ja już po wizycie
Antoś ma 1600g -32tydz mały model
Łożysko, wody Ok
Wymiary idealne do tyg
Szyjka długa zamknięta mogę myć okna i sprzątać dalej tyranie na mnie nie działa [emoji23]
Ułożony glowkowo

Buzi tez nie pokazał bo przytulony do łożyska za to siusiora i jajka od razu były widoczne
Super że wszystko ok :) Maksiu miał w 31 prawie 1700g :) więc podobnie :)
 
A ja nie wiem czy mój się czasem nie obkręca... wczoraj czkawkę czułam na dole, na spojeniu a dziś jest z lewej strony kolo pępka. Do tego nóżki czuję z prawej strony i teraz ruchy są bardziej bolesne... ciekawe czy jutro się to potwierdzi na usg.
 
reklama
hej dziewczyny!
Gratuluje udanych wizyt!
Ja wybieram sie na USG za dwa tygodnie i juz sie nie moge doczkeac, ciekawa jestem ile moja coreczka wazy i mierzy:) dzis zamowilam lozeczko i materac to chyba ostatnie duze zakupy.

@_agnieszka_ co u Ciebie bo dawno sie nie odzywalas?
 
Do góry