reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja już po wizycie
Antoś ma 1600g -32tydz mały model
Łożysko, wody Ok
Wymiary idealne do tyg
Szyjka długa zamknięta mogę myć okna i sprzątać dalej tyranie na mnie nie działa [emoji23]
Ułożony glowkowo

Buzi tez nie pokazał bo przytulony do łożyska za to siusiora i jajka od razu były widoczne
 
reklama
Od wczoraj mam wysokie cisnienie i nie wiem co robic zeby zbic.... Wczoraj rano mialam 165/117 po południu spadlo do 146/100 a dzisiaj znowu 156/113... Az sie boje
Może macie jakieś sposoby na zbicie?

Poleż i postaraj się zrelaksować/uspokoić ale jak zmierzysz i nadal będzie takie wysokie, to raczej bym tego nie ignorowała, bo wysokie ciśnienie w ciąży jest dość niebezpieczne.

Jestem po USG, parametry i wyniki w normach. Moja szyjka niestety krótsza niż ostatnio, mimo oszczędzania się. Babka mi zaleciła położyć się do szpitala za jakieś 2 - 3 tyg, ale nie wiem, jak to zrobić, bo mój lekarz się wybiera na urlop, mój poprzedni również, więc chyba nie będę miała jak załatwić skierowania
 
Poleż i postaraj się zrelaksować/uspokoić ale jak zmierzysz i nadal będzie takie wysokie, to raczej bym tego nie ignorowała, bo wysokie ciśnienie w ciąży jest dość niebezpieczne.

Jestem po USG, parametry i wyniki w normach. Moja szyjka niestety krótsza niż ostatnio, mimo oszczędzania się. Babka mi zaleciła położyć się do szpitala za jakieś 2 - 3 tyg, ale nie wiem, jak to zrobić, bo mój lekarz się wybiera na urlop, mój poprzedni również, więc chyba nie będę miała jak załatwić skierowania
Ktory tydzien u Ciebie? I ile ma szyjka?
 
Ja już po wizycie
Antoś ma 1600g -32tydz mały model
Łożysko, wody Ok
Wymiary idealne do tyg
Szyjka długa zamknięta mogę myć okna i sprzątać dalej tyranie na mnie nie działa [emoji23]
Ułożony glowkowo

Buzi tez nie pokazał bo przytulony do łożyska za to siusiora i jajka od razu były widoczne
Super , mnie by sie też taka szyjka przydala
 
Ja już po wizycie
Antoś ma 1600g -32tydz mały model
Łożysko, wody Ok
Wymiary idealne do tyg
Szyjka długa zamknięta mogę myć okna i sprzątać dalej tyranie na mnie nie działa [emoji23]
Ułożony glowkowo

Buzi tez nie pokazał bo przytulony do łożyska za to siusiora i jajka od razu były widoczne
Super Karola ;-) gratulacje i brawo dla modela że grzecznie siedzi w brzuszku :-)
 
@Wronka199 koniecznie do lekarza najpóźniej jutro! Jesli będziesz miała kolejny skok to od razu do szpitala.
Piszę to ja, ciśnieniowiec na najwyższej możliwej dawce leków. Wiem jakie to niebezpieczne gdy nie jest wdrożone leczenie. Jesteś na końcówce, ale jeśli z tym ciśnieniem nic nie zdziałasz ta końcówka potrwa parę dni max...
 
reklama
Ja też już po wizycie,wszystko ok,córcia ułożona już głową do wyjścia:) oczywiście ciśnienie gabinetowe przedzawałowe,ale w domu mega niskie,więc tak już będzie chyba do porodu,co zrobić;) a z ciekawostek,to na usg było widać fryzurę hrabianki,więc na łyse dziecko nie ma co liczyć;) i zdjęcia znów nie mam,bo buzia przytulona do łożyska. Cieszę się,że u Was też wizyty w porządku:)
 
Do góry