reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kochana, a długo będziesz czekać na męża? Jak długo to może jednak Taxi itp? Nie wiem jak tam u Ciebie, w jakich okolicach mieszkasz ale ja na codzień teraz jestem bez auta i po prosu biorę Taxi wszędzie z mytaxi płace grosze a nie ma co czekać w takich sytuacjach. Chyba ze niedługo to pewnie można poczekac
Chwilowo jestem na wsi u mamy ale juz mi cisnienie sie zbilo wiec nie szaleje... Polozylam sie i jest lepiej
 
reklama
Ja w nocy raz siku, kładę się i śpię [emoji14] w nocy nie piję ani nic [emoji14]

@Margana u nas jak z pamiętnika psychopaty w domu [emoji14] wszystko do kompletu, z tej samej firmy [emoji14] po 8 latach razem i 3 po ślubie już się z tego śmiać potrafię [emoji14]

boję się jutrzejszego ważenia, nie czuje się jakoś cięższa, ale na tyle co jem to różnie może być, ale kurde ja jestem cały czas w głodna, że aż mi w brzuchu burczy :(
O wow, to u mnie w domu by zwariował, ja lubię chaosik:D
 
Dziś mi wyślą łóżeczko - po jedynych 3 tygodniach czekania :)) i rozprawimy się wreszcie z pokoikiem, który obecnie wyglada jak przeładownia - same paki od kurierów [emoji6] w ogóle codziennie odbieram ze dwóch kurierów już patrzą na mnie jakbym nienormalna była [emoji6]

Miałam tak samo w pierwszej ciąży [emoji16][emoji23]
 
reklama
Do góry