reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Tak w ogóle to heloł :) Witam sie po dłuższej przerwie. Spędzaliśmy weekend poza Warszawą i tylko czasem patrzyłam co u Was.
U Nas wszystko ok. Pierwsza trasa nowym autem zrobiona, mąż zajarany jak nie wiem. Jak jedziemy to normalnie go głaszcze :D
Dziś byliśmy zajerestrować samochód i pierwszy raz skorzystałam z tego ze na okienkach w urzędzie były naklejki głoszące ze kobiety w ciąży i inwalidzi są obsługiwani poza kolejnością. Załatwilimy wszystko w godzinę, gdybyśmy mieli czekac w kolejce z numerkiem itp prawdopodobnie bysmy nie zdążyli przed zamknięciem urzędu, więc musielibysmy sie kiedys wybrac rano.
Wracając z urzędu zrobilismy ostatni duży zakup dla młodego czyli fotelik :) Zakupilismy fotelik(+baza) od cybex'a model aton m i-size. Na rynku żaden lepszej oceny nie ma, a my dużo jeździmy więc dla Nas bezpieczeństwo jest sprawą pierwszorzędną. DOstalismy gratis adaptery i bedziemy mogli fotelik wpiąć w wózek w razie co.
Jutro wizyta. Już nie mogę się doczekać :) Kolejne wizyty co 2 tygodnie. Tak naprawdę to niewiele ich zostało.
Dziewczyny, jesteśmy na ostatniej prostej! :)
Cybex jest fajny. Miałam dla pierwszego dziecka ale stosunkowo mały był. Przed roczkiem kupowałam już większy. Dla drugiego dziecka miałam besafe i spokojnie młody jeździł do 14-15 miesiaca. Dodam że pierwszy z końca lipca więc na roczek nie trzeba było ubierać dużo ubrań. Drugi z grudnia więc całe dwie zimy przejeździł w tym pierwszym
 
Macie już skurcze przepowiadające? U mnie cisza. One wyglądają jak na okres czy jakoś inaczej?
 
Macie już skurcze przepowiadające? U mnie cisza. One wyglądają jak na okres czy jakoś inaczej?
Ja nie mam żadnych skurczy ani twardnien brzucha... Wcześniej koło 26tc miałam i lekarz kazał mi w razie co brać no spe (miałam bolesne skurcze) ale na szczęście wzięłam no spe tylko dwa razy i się więcej nie powtórzyło... A nawet magnezu nie biore
 
reklama
Do góry