reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jak jeszcze mieszkałam w rodzinnej miejscowości to miałam takiego ginekologa, że rozpłynąć się można było. Młodziutki, rozchwytywany przez pacjentki bo wiedza świeża, no i ta uroda. Ciało greckiego boga, ciemna karnacja, tajemnicze spojrzenia. Na dodatek był cholernie miły, i zachowywał się jak gentelman. Oczywiście zrobiłam research i miał żonę :( Ale moja siostra nadal do niego chodzi i mówi, że w kolejce wszystkie kobiety wymalowane i wypachnione :D
[emoji16][emoji16][emoji16]U nas na oddziale jak młody robi poranne wizyty to nawet na patologii kobietki mają chocby rzeski pomalowane [emoji23][emoji23][emoji23]moja znajoma jak dostala akurczy do porodu to zadzwonila kto ma dyzur. Trafiła na niego wiec w pelnym makijażu do porodu pojechała[emoji16][emoji16]
 
reklama
[emoji16][emoji16][emoji16]U nas na oddziale jak młody robi poranne wizyty to nawet na patologii kobietki mają chocby rzeski pomalowane [emoji23][emoji23][emoji23]moja znajoma jak dostala akurczy do porodu to zadzwonila kto ma dyzur. Trafiła na niego wiec w pelnym makijażu do porodu pojechała[emoji16][emoji16]
Hahaha, dobre[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Nawet na zdjęciu widać , że przystojny [emoji16] mimo złej jakości... Przyszli tatusiowie mają powody do zazdrości hehe
Nie ukrywam jest na co popatrzeć :D jest też taki mody ale nie pamiętam nazwiska [emoji14] co chwile tu zagląda do mnie :D Michał przybywaj :D ( a tak serio.to będzie w przyszłą środę) nie wiem na jak długo ale przyleci :)
 
reklama
Nie ukrywam jest na co popatrzeć :D jest też taki mody ale nie pamiętam nazwiska [emoji14] co chwile tu zagląda do mnie :D Michał przybywaj :D ( a tak serio.to będzie w przyszłą środę) nie wiem na jak długo ale przyleci :)
Super będzie Ci raźniej :) to teraz byle do środy :)

to mnie utwierdziłyście w tym żeby kupić ;) bo dla mnie taki ochraniacz wydaje się ważny :) bo w razie awarii jego się tylko wybierze, a cały materac to już problem co z tym zrobić
Też tak myślę, przesiąknie pieluszka to zawsze lepiej wyprać ochraniacz niż zastanawiać się co zrobić z materacem :)
 
Do góry