reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A co Ty niepiszesz jak po wizycie ? Już zaczęłam wie martwić koleżanko[emoji39]
Hehe miałam internet wyłączony i nie widziałam , że ktoś pisze [emoji16][emoji16][emoji16] a gdy włączyłam zaczęłam najpierw nadrabiać zaległości [emoji16][emoji16] bardzo przepraszam, że Cię zmartwilam [emoji16][emoji16] poprawie się po następnej wizycie
 
Hehe miałam internet wyłączony i nie widziałam , że ktoś pisze [emoji16][emoji16][emoji16] a gdy włączyłam zaczęłam najpierw nadrabiać zaległości [emoji16][emoji16] bardzo przepraszam, że Cię zmartwilam [emoji16][emoji16] poprawie się po następnej wizycie
No jak nie to lanie[emoji39]
 
Myślałam, że pójdzie do lekarza, ale wziął leki i poszedł do pracy... ciężkie ma życie.
Kurde, faceci. Mój też chory to leży i jest tylko "Jolunia a zrobiłabyś herbaty? Jolunia a może byś tą super rozgrzewającą zupkę dała radę ugotować?Kochanie ale się źle czuję, muszę to wyleżeć i sie wygrzać" I ciągnie nosem i wgl . A rano co? On już całkowicie zdrowy mimo wiszącego gluta i do pracy idzie. A jak wraca to znowu "O matko jest gorzej niż wczoraj" i tak w kółko.
 
Kurde, faceci. Mój też chory to leży i jest tylko "Jolunia a zrobiłabyś herbaty? Jolunia a może byś tą super rozgrzewającą zupkę dała radę ugotować?Kochanie ale się źle czuję, muszę to wyleżeć i sie wygrzać" I ciągnie nosem i wgl . A rano co? On już całkowicie zdrowy mimo wiszącego gluta i do pracy idzie. A jak wraca to znowu "O matko jest gorzej niż wczoraj" i tak w kółko.
Hahaha bohaterzy , ale Oni chyba wszyscy tacy są [emoji16] a Ty jak się czujesz lepiej troszkę ?
 
reklama
Hahaha bohaterzy , ale Oni chyba wszyscy tacy są [emoji16] a Ty jak się czujesz lepiej troszkę ?
Właśnie bez zmian. Myślałam, że w ciagu dnia ten katar troszkę odpuści ale niestety nos cały czas zawalony. Jedna dziurka całkowicie zatkana, drugiej mało co brakuje. Dobrze, że dziś wizyta to może coś mi poradzi. No i mam nadzieję, że ASP i ALT może zmaleją czy coś....
 
Do góry