reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Skurcze jak na razie wyciszone :) dostałam śniadanko i zaraz kolejna dawka kroplówki
Świetna wiadomość [emoji16] my z Lenka już paznokcie mamy zrobione a teraz kopie mnie pod piersiami i siedzimy w kolejce do gina :) jedna osoba przed nami bo są opóźnienia :)
1526374738167.jpeg
 

Załączniki

  • 1526374738167.jpeg
    1526374738167.jpeg
    464,5 KB · Wyświetleń: 336
reklama
U nas też jest taki. Ciacho aż palce lizać. Do tego stanu wolnego. A w gratisie mily, szarmancki, delikatny. Ech cud miód. Aż glupio nogi przed nim rozkładać.
Haha fakt... Dobrze, że mój siwy grubasek [emoji23] nawet nie muszę się depilowac przed sama wizyta bo jak się depilowalam trzy dni temu to mi to aż takiej różnicy nie robi a dla takiego przystojnego to trzeba by było [emoji1]
 
Ja tez mam takiego po 50 ale się trzyma zdriwo :) u takiego młodego przystojnego rozwalić nogi, fakt troche krępujace :D
Moj też po 50. Ale bardzo zadbany, zawsze super ubrany. A ten mlody ciasteczko byl6moim lekarzem prowadzacym w szpitalu. Za pierwszym razem jak go zobaczyłam to aż mnie zatkało i pierwszy raz w życiu czerwienilam się u lekarza jak jakaś nastolatka[emoji16][emoji16][emoji6]
 
Moj też po 50. Ale bardzo zadbany, zawsze super ubrany. A ten mlody ciasteczko byl6moim lekarzem prowadzacym w szpitalu. Za pierwszym razem jak go zobaczyłam to aż mnie zatkało i pierwszy raz w życiu czerwienilam się u lekarza jak jakaś nastolatka[emoji16][emoji16][emoji6]
Jak jeszcze mieszkałam w rodzinnej miejscowości to miałam takiego ginekologa, że rozpłynąć się można było. Młodziutki, rozchwytywany przez pacjentki bo wiedza świeża, no i ta uroda. Ciało greckiego boga, ciemna karnacja, tajemnicze spojrzenia. Na dodatek był cholernie miły, i zachowywał się jak gentelman. Oczywiście zrobiłam research i miał żonę :( Ale moja siostra nadal do niego chodzi i mówi, że w kolejce wszystkie kobiety wymalowane i wypachnione :D
 
reklama
Do góry