reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Siema dziewczynki!

Nie mogę jakoś spać od pół godz... wczoraj z racji urodzin oczywiście dom wariatów, padłam praktycznie razem z nim, wiec teraz już chyba spania nie będzie. Poza tym młody imprezuje w brzuchu wiec marne szanse [emoji6]

Impreza się udała, młody obłowił się w prezenty wiec zachwycony... co roku czeka na urodziny najbardziej na świecie, ale dobrze ze mamy to już za sobą [emoji4] Dzisiaj urodziny córki przyjaciółki- i jego koleżanki z klasy jednocześnie wiec kolejna imprezka. A potem jedziemy do moich rodziców- robię nu kilka dni wolnego...

.....a i odkąd się obudziłam myśle o hummusie którego oczywiście nie mam! [emoji849][emoji849]

miłego dnia!!
 
Ostatnia edycja:
Siema dziewczynki!

Nie mogę jakoś spać od pół godz... wczoraj z racji urodzin oczywiście dom wariatów, padłam praktycznie razem z nim, wiec teraz już chyba spania nie będzie. Poza tym młody imprezuje w brzuchu wiec marne szanse [emoji6]

Impreza się udała, młody obłowił się w prezenty wiec zachwycony... co roku czeka na urodziny najbardziej na świecie, ale dobrze ze mamy to już za sobą [emoji4] Dzisiaj urodziny córki przyjaciółki- i jego koleżanki z klasy jednocześnie wiec kolejna imprezka. A potem jedziemy do moich rodziców- robię nu kilka dni wolnego...

.....a i odkąd się obudziłam myśle o hummusie którego oczywiście nie mam! [emoji849][emoji849]

miłego dnia!!
Oj biedna , może u mamy znajdzie się jakąś pyszną przekąska [emoji16] miłego wypoczynku [emoji4]
 
Ale jeszcze urodzinki po drodze na pewno będą jakieś pyszności.. p.s zawsze możesz napisać koleżance , że Ci się zachciało ...A wiesz ... ciężarnej się nieodmawia[emoji16] [emoji16]

Już przejrzałam szafkę i mam wszystko na hummus! [emoji16][emoji16] ciecierzyca, pasta tahini, suszone pomidorki... kapie się i będę robić :tak:
 
Kochana, nie ma problemu! Będę wrzucać :D

Prawda ze ona jest mega rozciągliwa..? Ja właśnie tylko na długość z ta S nie byłam pewna i spieszyłam się bardzo wiec wzięłam M. Ale może by tak zamówić z netu różowa na przyszłość....? [emoji848][emoji848]

Już o tym pomyślałam [emoji23]
 
reklama
Do góry