reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No ja zawsze 4cm wiecej niz 180[emoji123][emoji123][emoji23]

Tak wiem ze otylosc to genetyka I chudosc
Jrdnak wysocy maja zawsze lzej
Ale facetowi trudno nosić na rękach kobietę jak jest wysoka bo i waży więcej [emoji23][emoji16] nooo i ogólnie dobrze gdy kobieta waży mniej od swojego faceta...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tez lubialam wysokich do momentu jak pocalowalam kolege wxrostu 178[emoji14][emoji14]
I jestem z nim 14 rok [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Tez bylam zyrafka ale w liceum juz bylp super
Dojrzewanie to glupi rozum dlateho nazywali nas zyrafa[emoji23]
Moje siostry (10lat starsze) drobne, mama drobna i zawsze mi mówiły "obyś nie była wielka jak K"... (Tzn jak ta kuzynka) u mnie zawsze w rodzinie panował ideał kobiecy mała i drobna i ja to podlapalam i tak mi zostało... Nie chciałam być w ich oczach jak ta kuzynka... [emoji39][emoji1]
 
Tez lubię płaskie ale przez moja prace nauczyłam się w większości w szpilkach taki code dress ..
Mialam dres code w jednej pracy, i znam ten ból... Kumpela pisała pismo do zarządu, że jest po operacji i ma zakaz obcasów.... Ale na szczęście od prawie 7 lat inna praca, i mogę chodzić jak chcę ;)
 
Ale facetowi trudno nosić na rękach kobietę jak jest wysoka bo i waży więcej [emoji23][emoji16] nooo i ogólnie dobrze gdy kobieta waży mniej od swojego faceta...
Akurat czasami z tą niska może być większy problem niż z tą wysoka☺️ jak jest przy kosci☺️ a nawet jak wazy mniej bo i facet jest grubszy to tez może miec problem ☺️ mój ma 178 chudy a z podniesieniem mnie nigdy nie miał problemow, chociaz ja nie lubię jak mnie podnosi i mu nie kaze hahahaha ale to osobna kwestia ☺️ kazdy wzrost ma swoje plusy i minusy. Fajnie mają niższe dziewczyny bo mogą chodzić na obcasach a ja już się czułam jak wieza ☺️ ale za to jak mi się kolano zepsuło i i tak nie moglam założyć obcasów, nie było mi przykro bo jestem wysoka i nie musze się podwyższać ☺️
 
Ja przez szyjkę już nie:) ale my już zaliczyliśmy wyjazd tylko we dwoje do cudownego spa na środku jeziora po koniec lutego z myślą właśnie, ze to tak na pożegnanie wolności ;) a okazuje się, ze hotel jest na maksa rodzinny i wrócimy tam jeszcze pewnie wiele razy z dzidziusiem! W sumie to jest nastawiony głównie na rodziny z maluszkami polecam, jakby ktoś szukał to dam namiary ;)

A jaka cześć Polski?
 
reklama
JustMe musze ci podziękować
Dzieł się częściej takimi rzeczami [emoji23]

Kochana, nie ma problemu! Będę wrzucać :D

Prawda ze ona jest mega rozciągliwa..? Ja właśnie tylko na długość z ta S nie byłam pewna i spieszyłam się bardzo wiec wzięłam M. Ale może by tak zamówić z netu różowa na przyszłość....? [emoji848][emoji848]
 
Do góry