reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wlanie wróciłam jestem padnięta dla sukienki za 69,99 poświęciłam się na maxa jestem nienormalną ale mam w czym iść na komunie [emoji23]
Jechałam o 18:00 dojechałam do jednej galerii tam jej nie było musiałam jechac do drugiej tam były dwie ost nawet nie mierzylam brałam M i spowrotem do domu teraz ja namierzyłaś świetna jest ale mogłam wziasc s [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Trudno ważne ze ma odpowiednia długość
pokaz sie ! fajnie, ze mogla byc mniejsza to budujace !:D
 
reklama
pokaz sie ! fajnie, ze mogla byc mniejsza to budujace !:D

Nooo aż miło ale fakt materiał mega rozciągający ale długość idealna właśnie takiej szukałam a nie orzed kolana brzuszek duży i jakoś tak proporcje są zaburzone
IMG_9626.JPG
IMG_9628.JPG
IMG_9627.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9626.JPG
    IMG_9626.JPG
    260,5 KB · Wyświetleń: 388
  • IMG_9628.JPG
    IMG_9628.JPG
    243,7 KB · Wyświetleń: 392
  • IMG_9627.JPG
    IMG_9627.JPG
    261,1 KB · Wyświetleń: 394
Super a brzuszek taka typowa pilka !
dasz rade w wyzszych butach ? bierzesz tez cos na zmiane ?
 
Super a brzuszek taka typowa pilka !
dasz rade w wyzszych butach ? bierzesz tez cos na zmiane ?

Stara ja na te zakupy pojechałam w szpilkach [emoji23]
IMG_9620.JPG


Ogólnie jak są max do 8 cm to spokojnie daje radę i czuje się bardziej kobieco a nie jak paczek
Mam już +12 kg ...
 

Załączniki

  • IMG_9620.JPG
    IMG_9620.JPG
    226,3 KB · Wyświetleń: 362
Stara ja na te zakupy pojechałam w szpilkach [emoji23]
Zobacz załącznik 856348

Ogólnie jak są max do 8 cm to spokojnie daje radę i czuje się bardziej kobieco a nie jak paczek
Mam już +12 kg ...
szacun moja droga ! ja bardzo cenie i podobaja mi sie wyzsze buty ale musza byc mega wygodne ... a teraz przy tym balonie z przodu jakos sie obawiam zalozyc ;) jakas niezdarna sie zrobilam ...
 
dodac jeszcze musze , ze wcale nie masz zlych nog , dziewczyno ! super i w krotkiej sukience!
 
Trochę mnie nie było znów ale zamawiałam resztę dla Maksia na allegro ;) więc dokupiłam
- Wanienke ze stelażem
- Wkład do pościeli (kołdra + poduszka)
- Prześcieradło do łóżeczka
- Organizer do łóżeczka
- Pudełeczko na smoczek
- ochraniacz na materac do łóżeczka
- nożyczki do paznokci
- Rożek (śliczny <3)
- materacyk / gąbeczkę do kąpieli
Zobacz załącznik 855797

No i został nam tylko albo aż wózek... Ile z was kupiło używany??? Czy każda nowy??
ja chcialam uzywany albo bebetto ale maz po testach w sklepie stwierdzil ze bierzemy lepszy i zamowil w zeszlym tyg espiro next avenue Link do: Wózek Espiro Next Avenue głęboko-spacerowy 107 - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Ubranka odkupilam po synku sasiadki bo tez z lipca od 56 do 74 za 150 zl
Lozeczko ,organizer , wanienke , kolderke i posciel kupilismy w ikei
Kupilismy jeszcze lezaczek bujaczek wmega promocji w empiku Link do: Tiny Love, Wielofunkcyjny leżaczek z budką, 3w1
Maz mial benefig z pracy za 200zl wiec udalo nam sie zamiast prawid 500zl zaplacilismy tylko 99zl
Zostaly jakies drobiazgi reczniki , kocyki , pieluszki tetrowe butelki ,smoczki , rozek choc wacham sid bo pewnie bedzid goraco
 
reklama
Dzięki arona
Jak każda baba wiele bym poprawiła i tak jestem mega zadowolona bo z córka wyglądałam tragicznie grubo brzydko - powiedziałabym ze w życiu brzydszej ciężarnej nie widziałam
Ciąża była wtedy dla mnie depresyjna a miałam 22 lata

Teraz mam 30 lat i wygladam zupełnie inaczej
Idąc tym tropem na 40 stke zrobię sobie 3 dziecko wtedy już będę tap madel [emoji4] bo widzę ze im starsza tym lepiej wygladam w ciazy
 
Do góry