reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Czemu na szcxescie [emoji23]? Ja moim 184 nie gardze
Wszedzie siegne couchy jeans juz aktualnie sa w sklepie na dl moj 30/36[emoji14][emoji14] zdaza sie 30/34

U mnie to srednia rodzicow mama 182 tata 195;))
Nicole chyba bedzue nizsza niz 184
Moj 178;)
No i moim ideałem kobiety jest kobieta drobna... I zawsze chciałam taka być stąd też diety itp [emoji39]
 
Sapac to wszystjie sapiemy na bank bo naciska na pluca przepone[emoji14][emoji14]
Moj mąż nie wierzył ze tak ciezko wszystko mnie boli a szczegolnie kregoslup po kilku rwach kulszowych wiec stwierdzilam ze dobrze gdyby poczul ten bol i pokaralo go .pojechal w czwartek po lozeczko z ikei i w garazu strzelilo mu w kregislupie typowa rwa .Teraz lepiej juz i obiecal rozumiec i pomagac
 

Wlanie wróciłam jestem padnięta dla sukienki za 69,99 poświęciłam się na maxa jestem nienormalną ale mam w czym iść na komunie [emoji23]
Jechałam o 18:00 dojechałam do jednej galerii tam jej nie było musiałam jechac do drugiej tam były dwie ost nawet nie mierzylam brałam M i spowrotem do domu teraz ja namierzyłaś świetna jest ale mogłam wziasc s [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Trudno ważne ze ma odpowiednia długość
 
reklama
Do góry