reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny wybieracie się jeszcze w ciąży na jakieś wakacje czy odpuszczacie? Ja bym chciała wyskoczyć gdzieś na 2-3 dni chociaż, żeby zmienić otoczenie i żeby syn miał chociaż namiastkę wakacji, a mąż mógł się zrelaksować. Najlepiej na długi weekend w Boże ciało. Nigdzie daleko, gdzieś do Czech na camping jakiś max do 100km. Co myślicie? Wyjeżdżacie gdzieś jeszcze?
Tez bym chetnie pojechala, ale funduszy brak[emoji53] Trudno, mloda bedzie musiala sie obejsc bez wakacji w tym roku. A jej najbardziej mi zal.
 
Jasne! Ten materiał jest taki mega elastyczny. Myśle ze nawet ska nie wyglądałaby zle, pytanie tylko o długość
Ale przy takich mega elastycznych, jak będzie za mocno upiete, to każdą fałdkę mi będzie widać... [emoji15]
Choć s-ka byłaby o tyle kusząca, że po ciąży by pasowała.. [emoji15]
W obwodzie brzucha mam 93cm w najszerszym miejscu, ale w cyckach 101 :(
 
A tak w ogóle to mam dylemat.... Czy mam uszyć śpioszki dla Hani, czy kieckę dla siebie.... [emoji15][emoji23]

A jak kieckę, to czy taką prostą dzianinową z zakładkami na brzuchu, czy bez zakładek, może najpierw zdecyduję się na tkaninę [emoji23]
Ewentualnie może takie workowate bawełniane przewiewne coś? Ale upałów jeszcze takich nie ma, w domu mam chłodno i prawie nie wychodzę...
Trudna decyzja... [emoji15][emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Cześć, miłego weekendu kochane [emoji2]
My zbieramy się zaraz na rower [emoji4][emoji4][emoji4]
IMG_20180512_125038518.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180512_125038518.jpg
    IMG_20180512_125038518.jpg
    45,4 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Noooo nieeee chce ja wyglądasz bosko naprawdę
Jak mam ja zdobyć ??? Sprawdzę czy jest w Katowicach w zarze i chyba pojadę [emoji23]

Edit: jest w Katowicach rozmiar M [emoji23] jadeeeee ale o 18:00 zaraz zadzwonię żeby mi ja odłożyli
Haha, powodzenia![emoji3]
 
Do góry