reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Masz jakiegoś dobrego sprzedawcę na Allegro? Ja ostatnio kupowałam z hubiworld - jeszcze nie wiem czy ok bo czekam na paczkę ma być chyba jutro ;) ale ceny dobre:)

Ja wózek nowy :)
Zamawiałam teraz od nich i w zestawie szczotki i grzebyka z Tommee Tippee nie było grzebyka i pomylili wzór w jednej flanelce ale napisali, że zwrócą za to kasę więc jak zwrócą to mogę polecić [emoji6]
 
Takie nieprzemakalne coś też mam, tylko muszę przyciąć na wymiar ;)
A czy będę miała oddzielne prześcieradło to się okaże, w razie czego coś się na poczekaniu uszyje ;)
Ja miałam w komplecie z wózkiem inaczej bym nie kupiła bo jakoś nie pamiętam żeby siostry używały. Zawsze podkładało się pieluszkę flanelową [emoji6]
 
Hej
Wciskam się w temat z moimi łupami Pepco
Z lumpka dwie rzeczy u góry bluza i spioszki z Puchatkiem :-)
IMG_20180511_163323269.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180511_163323269.jpg
    IMG_20180511_163323269.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 365
Wróciłam do was z drzemki :D moja kruszynka znów czka hehe biedny maluszek ciągle podskakuje [emoji14]
Mimo że ciągle leżę, "nic nie robię" jestem wiecznie zmęczona, to chyba nastał taki etap w ciąży co?? w I trymestrze tak nie miałam jak teraz [emoji14] oczy same mi się zamykają [emoji14]
 
Wróciłam do was z drzemki :D moja kruszynka znów czka hehe biedny maluszek ciągle podskakuje [emoji14]
Mimo że ciągle leżę, "nic nie robię" jestem wiecznie zmęczona, to chyba nastał taki etap w ciąży co?? w I trymestrze tak nie miałam jak teraz [emoji14] oczy same mi się zamykają [emoji14]
zgadza sie ja poza tym,ze zmeczona to i obolala ... twoj kregoslup juz lepiej?
 
reklama
zgadza sie ja poza tym,ze zmeczona to i obolala ... twoj kregoslup juz lepiej?
Boli jeszcze przy nieodpowiednim ruchu ale nie ma tragedii bo ciągle leżę więc w ogóle go nie męczę :) tylko po leżenie wiadomo muszę go chwilę rozruszać bo jest "zastany" , już wiem że w pon zanim dojdę na wizytę miną wieki hehe [emoji14]
 
Do góry