reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
O a jaki? Pochwal się :D


Kinia wspolczuje :( oby szybko im przeszło. Ja to w tym momencie bym nie wytrzymała i powiedziała siostrze, że musi sobie inną opiekunkę znaleźć bo nie potrzebne Ci takie atrakcje.
No naprawdę. Jestem wymeczona po tej nocy. Szłam spać była chyba 3 i już jestem na nogach. Normalnie to nie problem ale teraz to nie wiem jak do wieczora wytrzymam. No i ciekawe jak się młody bedzie czuł jak wstanie
 
witam!
wozkowo daje glos na czarny (komus latwiej zdecydowac)
Kinga kurde wymioty to cos co mnie najbardziej meczy u dzieci , wspolczuje serdecznie ...
Ola udanego polowania !
Karla remont oficjalnie zakonczony ?
dobrego dnia wszystkim !
 
O a jaki? Pochwal się :D


Kinia wspolczuje :( oby szybko im przeszło. Ja to w tym momencie bym nie wytrzymała i powiedziała siostrze, że musi sobie inną opiekunkę znaleźć bo nie potrzebne Ci takie atrakcje.
Wstawialam go juz kiedys , ale jak wejde na komputer to wstawie zdjecie ;)
 
No naprawdę. Jestem wymeczona po tej nocy. Szłam spać była chyba 3 i już jestem na nogach. Normalnie to nie problem ale teraz to nie wiem jak do wieczora wytrzymam. No i ciekawe jak się młody bedzie czuł jak wstanie
Nie dziwie Ci sie kochana ;( moze uda w koncu cos Ci sie zdzialac z siostra. Bo sie zameczysz i nie masz jak nawet odpoczac ;(
 
Witam sie w 32 tyg i 8 msc ; D jeny ale ten czas zasuwa. Ja dzis mialam noc srednia coraz gorzwj mi sie spi juz ;( planuje isc dzis do lidla moze cos kupie bo u nas z rana ludIe robia zapasy ... Zamowilam wanienke i koszule do szpitala ;) wiec juz prawie wszystko, zostanie wozek lozeczko i staniki ;) Milego dnia i powodzenia na wizytach. Do mojej jeszcze 2 tyg ;(
 
witam!
wozkowo daje glos na czarny (komus latwiej zdecydowac)
Kinga kurde wymioty to cos co mnie najbardziej meczy u dzieci , wspolczuje serdecznie ...
Ola udanego polowania !
Karla remont oficjalnie zakonczony ?
dobrego dnia wszystkim !
Mnie też dosyć że męczy to jeszcze zawsze wszystko do wysprzatania
 
reklama
Do góry