reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Widzę <3 A Ty za jakim wózkiem głosowałas..?



Nie nie, dzieci więcej już nie będzie :) Więc mogę brać co chcę... szry podoba mi się BARDZO ale wokół same szare... a z kolei boję się że granat mi się znudzi :-D No i weź zdecyduj..
Jak dla mnie to ten granat jest piękny taki zupełnie inny odcień niż innych granatowych wózków :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Co za ciężka nocka. Młody mi o 24 wszystko owymiotowal dosłownie łącznie z soba. Nie wiem czy coś mu zaszkodziło czy jakiś wirus. Bo 3 dni temu siostra mówiła, że jej miał biegunkę ale twierdziła, że się za dużo soków napił. A oczywiście był u nas. Na drugi dzień miała też Marysia ale 3 razy i to był koniec szybko przeszło mowila, że trochę brzuch boli. No i ja to już nie wiem czy z nerwów ale też musiałam brać węgiel bo po brzuchu jezdzilo. Jeszcze zaczął się stawiać i na końcu nie wiedziałam co jest grane
 
reklama
Ja planuje kupic szaro blekitny :D
O a jaki? Pochwal się :D

Cześć dziewczyny. Co za ciężka nocka. Młody mi o 24 wszystko owymiotowal dosłownie łącznie z soba. Nie wiem czy coś mu zaszkodziło czy jakiś wirus. Bo 3 dni temu siostra mówiła, że jej miał biegunkę ale twierdziła, że się za dużo soków napił. A oczywiście był u nas. Na drugi dzień miała też Marysia ale 3 razy i to był koniec szybko przeszło mowila, że trochę brzuch boli. No i ja to już nie wiem czy z nerwów ale też musiałam brać węgiel bo po brzuchu jezdzilo. Jeszcze zaczął się stawiać i na końcu nie wiedziałam co jest grane
Kinia wspolczuje :( oby szybko im przeszło. Ja to w tym momencie bym nie wytrzymała i powiedziała siostrze, że musi sobie inną opiekunkę znaleźć bo nie potrzebne Ci takie atrakcje.
 
Do góry