reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Helou!

Rety jaka produkcja dzisiaj...! Czytałam i czytałam... Dzięki za pamięć, dzisiaj troszkę lepiej, o tyle że bez atrakcji w łazience, ale moje główne pożywienie dzisiaj to chleb i biszkopty.. teraz zjadłam trochę bulionu warzywnego z makaronem... Byłam dzisiaj na wizycie w szpitalu- takiej jakby kwalifikujacej- i pytałam lekarza o to zatrucie, powiedział że jak jeden dzień wymiotów i dzisiaj już bez, to bez problemu.



Tobie to by się przydał odpoczynek w tym czasie a nie praca...:baffled:



Popieram, też przez to przeszłam.. i do dzisiaj się zastanawiam czy kolka była gorsza czy poród.. i nie wiem :D Taki sam hardcore dla mnie :)



Ja na 24 lipca, więc będziesz miała koleżankę :) Plus @zaczarowanaKicia... nie pamiętam kto jeszcze...
To dobrze, ze jest lepiej. Oby szybko przeszlo!
No dzis produkcja wyjatkowa[emoji6]
A czemu bylas na wizycie kwalifikujacej? Rodzisz w prywatnym szpitalu?
 
reklama
@JustMe55 dobrze, że już lepiej.

Tobie to by się przydał odpoczynek w tym czasie a nie praca...:baffled:
Praca to odpoczynek w porównaniu z bieganiem za roczniakiem :) Pracuję w domu i mogę się położyć i odpocząć, jak potrzebuję. Chyba zresztą wyjmę piłkę gimnastyczną do siedzenia, bo na fotelu mi już niewygodnie
Popieram, też przez to przeszłam.. i do dzisiaj się zastanawiam czy kolka była gorsza czy poród.. i nie wiem :D Taki sam hardcore dla mnie :)
Mnie trzymało 10 dni, może dlatego wolałam poród, wiadomo było, że niedługo się skończy :D
Ból zresztą u mnie słabszy.

Ale spokojny wieczór... Czuję jak dziecko w brzuchu rośnie, wszystko napięte, bo powłoki muszą jakoś nadążyć.
 
[emoji15][emoji15][emoji15]
Chyba pietruszki [emoji23]
Ale serio, to mając trochę wprawy naprawdę szybciej niektóre rzeczy zrobić samodzielnie niż iść do sklepu kupić [emoji6]
Zwłaszcza, jak się okazuje, że praktycznie wszystko się robi samemu, to zakupy praktycznie odpadają - jakieś zapasy mam w domu, na bieżąco kupuję warzywa /owoce, plus czasem uzupełniam zapasy, jak się kończą, czyli co parę tygodni... Poza tym nie muszę w ogóle do sklepu chodzić ;)
A prawda jest taka, że jak nie robiłam tego sama, to tak raz w tygodniu do sklepu trzeba było, no i kilka godzin w plecy, wracałam do domu wyrąbana jak koń po westernie... (pominę kwestię dodatkowych zakupów, bo czegoś brakło, coś potrzebne, albo na coś miałam ochotę..)

Za chwilę mogę sprawdzić, ile dokładnie zajmuje zrobienie proszku do prania - będą 4 rodzaje - do białego, do kolorów, dla Hani i odplamiacz - myślę, że będzie szybciej, niż wybranie w sklepów każdego oddzielnie ;)
Tylko najpierw muszę się podnieść, a chwilowo mi się nie chce [emoji23]
Już pomijając, ile czasu w sklepie się tracili na chodzenie, stanie przy kasie, itd....

Do tego kwestia wyboru - jestem alergiczką, O też... O miał już alergię na sporo proszków, mnie przeszkadza zapach, więc znalezienie czegoś, co nie uczuli żadnego z nas to nieco więcej niż 5 minut... no i trzeba się liczyć z tym, że mimo że proszek niby ten sam, to producent coś zmienił, i np O będzie miał piękną wysypkę, zostanie worek proszku, który oddam komuś w dobre ręce, i znowu będę szukała kolejnego...

No i jeszcze jedna rzecz - mieszkając na zadupiu prościej, szybciej i zdrowiej nauczyć się np robić słodycze, bo jak mam na coś ochotę, to są na poczekaniu ;)
I mogę bez wyrzutów sumienia zjeść pół tortownicy brownie, bo przecież bez cukru i z burakiem, więc zdrowe [emoji6]

Ja i tak cię podziwiam ty nie zginiesz
Ja bym poległa po 3 dniu wojny / zagłady/ etc...
 
To dobrze, ze jest lepiej. Oby szybko przeszlo!
No dzis produkcja wyjatkowa[emoji6]
A czemu bylas na wizycie kwalifikujacej? Rodzisz w prywatnym szpitalu?

Tak :)

@JustMe55 dobrze, że już lepiej.


Praca to odpoczynek w porównaniu z bieganiem za roczniakiem :) Pracuję w domu i mogę się położyć i odpocząć, jak potrzebuję. Chyba zresztą wyjmę piłkę gimnastyczną do siedzenia, bo na fotelu mi już niewygodnie

Mnie trzymało 10 dni, może dlatego wolałam poród, wiadomo było, że niedługo się skończy :D
Ból zresztą u mnie słabszy.

Ale spokojny wieczór... Czuję jak dziecko w brzuchu rośnie, wszystko napięte, bo powłoki muszą jakoś nadążyć.

Ja byłam w szpitalu w sumie chyba 6 dni, niecały tydzień. Ale pierwsze 2 wyjęte z życiorysu...

Edit: a ja siedzę w łóżku z kompem i oglądam wózki- szare i niebieskie. I chyba normalnie rzucę monetą, bo nic z tego nie będzie :baffled::baffled::baffled:
 
Tak :)



Ja byłam w szpitalu w sumie chyba 6 dni, niecały tydzień. Ale pierwsze 2 wyjęte z życiorysu...

Edit: a ja siedzę w łóżku z kompem i oglądam wózki- szare i niebieskie. I chyba normalnie rzucę monetą, bo nic z tego nie będzie :baffled::baffled::baffled:
Planujesz jeszcze dzieci? Jeśli tak to szary jest bardziej uniwersalny. Jeśli nie to rzucaj monetą. Z tych co pokazałaś oba są ładne :) Ja mam szary, ale niebieskich nie brałam pod uwagę dla dziewczynki, a różu nie znoszę.
 
Ja powróciłam !!!!

Widzę <3 A Ty za jakim wózkiem głosowałas..?

Planujesz jeszcze dzieci? Jeśli tak to szary jest bardziej uniwersalny. Jeśli nie to rzucaj monetą. Z tych co pokazałaś oba są ładne :) Ja mam szary, ale niebieskich nie brałam pod uwagę dla dziewczynki, a różu nie znoszę.

Nie nie, dzieci więcej już nie będzie :) Więc mogę brać co chcę... szry podoba mi się BARDZO ale wokół same szare... a z kolei boję się że granat mi się znudzi :-D No i weź zdecyduj..
 
reklama
Widzę <3 A Ty za jakim wózkiem głosowałas..?



Nie nie, dzieci więcej już nie będzie :) Więc mogę brać co chcę... szry podoba mi się BARDZO ale wokół same szare... a z kolei boję się że granat mi się znudzi :-D No i weź zdecyduj..

Za szarym ale ja mam fibzia na punkcie tego koloru [emoji23]
Sama kupiłam w kolorze szarym bebetto
 
Do góry