reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
U mnie mam nadzieję, że samo się zacznie po 25.06 po ściągnięciu szwów szyjkowych. To będzie już 38 tydzień i wystarczy tego ciążowego stanu ;)
Ja sobie pomyślałam, że skoro już jest dość ciężko mimo, że Maluszki mają najczęściej 1500/1800 to jeszcze nas czeka drugie tyle a nawet czasem trochę więcej niż połowa... Będzie ciężko [emoji16]
 
Dziewczyny ile zamawialyscie podkladow poporodowych? Pamietacie ile zeszlo Wam po poprzednich porodach? Bo ja kompletnie nie kojaze.
 
Dziewczyny ile zamawialyscie podkladow poporodowych? Pamietacie ile zeszlo Wam po poprzednich porodach? Bo ja kompletnie nie kojaze.
Ja zamówiłam dwa opakowania z Canpola po 10 sztuk a w razie czego mam jeszcze Bella Mama od siostry. Ale ja nie rodziłam jeszcze więc nie wiem ile mi pójdzie [emoji4]
 
Helou!

Rety jaka produkcja dzisiaj...! Czytałam i czytałam... Dzięki za pamięć, dzisiaj troszkę lepiej, o tyle że bez atrakcji w łazience, ale moje główne pożywienie dzisiaj to chleb i biszkopty.. teraz zjadłam trochę bulionu warzywnego z makaronem... Byłam dzisiaj na wizycie w szpitalu- takiej jakby kwalifikujacej- i pytałam lekarza o to zatrucie, powiedział że jak jeden dzień wymiotów i dzisiaj już bez, to bez problemu.

Dobrnęłam jakoś do żłobka, przede mną 5 godzin spokoju :) Nospa zaczyna działać, więc może się uda usiąść duo pracy. Pewnie to po prostu reakcja na to, że dzidziuś teraz szybko rośnie, ale przez chwilę myślałam, że się zaczynają skurcze.

Tobie to by się przydał odpoczynek w tym czasie a nie praca...:baffled:

Z tym piciem wody to bardzo bardzo ważne [emoji23] ja mało piłam - tak do litra, ale atak kołki nerkowej i nakaz picia na SOR 2-3 litrów był bardzo skuteczny[emoji16] wszystko byle kolka nie wróciła! To jest zło w czystej postaci, pociesza mnie ze w necie piszą, ze kolka czasem boli bardziej niż poród, bardzo bym chciała aby tak było [emoji110]

Popieram, też przez to przeszłam.. i do dzisiaj się zastanawiam czy kolka była gorsza czy poród.. i nie wiem :D Taki sam hardcore dla mnie :)

Jejku dziewczyny wy juz w przyszlym miesiacu bedziecie rodzic:errr:
Ja dopiero mam termin na 25 lipca, chyba jestem ostatnia;)

Ja na 24 lipca, więc będziesz miała koleżankę :) Plus @zaczarowanaKicia... nie pamiętam kto jeszcze...
 
reklama
Do góry