reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mam filmiki, ale niestety nic nie widać bo po 1 wkleila się buzia a po 2 mało mam jednak wód plodowych (dolna norma) i przez to obraz jest rozmazany... Muszę wytrzymać jeszcze 10tygodni [emoji16]
oj chyba wszyskie zobaczymy dopierodzieciaczki po porodzie :) juz sie doczekac nie moge :)
 
reklama
Też częściej teraz zażywam nospe.. Ile razy dziennie można ją brać??? Ja zazwyczaj wezmę jedną i jakoś daję radę, ale nawet nie wiem jakie są "normy". Chyba nie jest szkodliwa prawda?
Ja biorę od grudnia 3 razy dziennie i dopiero 35,36 tydzień mam zmniejszyć. Co do szkodliwości niektórzy piszą że może powodować onm ale jeżeli jest ryzyko urodzenia wczesniaka to dla mnie wybór jest prosty
 
No Ty masz jeszcze jedno maleństwo w domu , tyle na głowie że o odpoczynek już w ogóle ciężko
Dobrnęłam jakoś do żłobka, przede mną 5 godzin spokoju :) Nospa zaczyna działać, więc może się uda usiąść duo pracy. Pewnie to po prostu reakcja na to, że dzidziuś teraz szybko rośnie, ale przez chwilę myślałam, że się zaczynają skurcze.
 
Dobrnęłam jakoś do żłobka, przede mną 5 godzin spokoju :) Nospa zaczyna działać, więc może się uda usiąść duo pracy. Pewnie to po prostu reakcja na to, że dzidziuś teraz szybko rośnie, ale przez chwilę myślałam, że się zaczynają skurcze.
No jeszcze tylko tego by Ci brakowało:( ale dobrze że nospa działa
 
reklama
Do góry