reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A ile ważyła ostatnio??? ;) mój z wczoraj 1681g :) myślę że to ok waga :) nie za dużo nie za mało :)

Dostałam luteine i od wczoraj przyjęłam 2 tabletki dopochwowo iiii zastanawiałam się czemu jestem taka senna a skutki uboczne - senność między innymi wie fb tak czy siak będę leżeć [emoji14]

Przyszła paczka z apteki i już praktycznie większość mam, jeszcze tylko koszule do karmienia i staniki i mogę pakować torby :)

Nie wiem, jak u ciebie, ale tutaj pogoda w kratkę, ciśnienie skacze, i ja też mega senna... A nie biorę luteiny ;)
Ciśnienie miałam dzisiaj niskie nawet jak na mnie - 90/60 (zwykle mam koło 100/60.. )
 
reklama
Teraz zapytam jak nisko jest. A też Cię kluje w pochwie? Bo ostatnio też ładnie szyjka trzymała i mam nadzieję, że cały czas tak trzyma. Tylko częściej mnie boli brzuch jak na @. Dobrze, że jutro już skonczony 30 tydzień
Czasem mam takie uczucie jakby raczka grzebala w szyjce[emoji6] Bole takie okresowe to akurat bardzo rzadko mam. Czesto mi tylko brzuch twardnieje.
 
Ona też się dziwi :D Mówi, ze była przygotowana na jakies 30 h skurczy, bo ją brzuch lekko bolał. Mówiła, że pierwszego dnia okresu było gorzej, dlatego była w szoku jak jej lekarz powiedział że to skurcze i że ma pełne rozwarcie i prosi, żeby dotrzymała do sali porodowej a nie rodziła na ip :D Myślała, że zartuje, do czasu gdy na porodówce, po usadzeniu jej itp mówi "dobra, teraz może juz Pani przeć" :D Mówi, że nawet nie zdążyła się zacząć bać :)
Haha, taki porod to mozna miec[emoji3]
 
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze i Staś tak ładnie układał usta do usmiechu. Jedyne co to dzisiaj ważył tylko 1540g, czyli 13 centyl. Do tej pory zawsze w okolicy 50 centyla wypadal z waga. Martwię się, czemu zwolnił przybieranie. Od wykrycia cukrzycy przytyłam niecały 1 kg, cukry mam opanowane i w normie...
Wizyta u lekarza prowadzącego za 10 dni, mam nadzieję, że mały podrosnie.
Obawiam się hipotrofii.
Ale lekarz nic nie mowil, ze cos nie tak? Tetaz dzieciaczki nie musza rowno przybierac na wadze. W jednym miesiacu przybierze wiecej w innym mniej. Moja tez tetaz przystopowala, bo przez 2 tyg przybrala tyljo 100g. Na pewno jest wszystko ok.
 
Obiad pt. "zjem co mam w lodówce"
_20180508_164513.JPG
 

Załączniki

  • _20180508_164513.JPG
    _20180508_164513.JPG
    43,9 KB · Wyświetleń: 281
W ogóle to byłam dziś na kontroli u endokrynologa. To jest przychodnia, w której czas się zatrzymał w czasach głębokiej komuny i do tego zawsze dzikie tłumy i duszno. W kolejce do rejestracji byłam 10. Oczywiście wszyscy stojący przede mną zmierzyli mnie od stóp do głów i standardowo odwrócili głowy. Potem stanęła za mną jakaś babka i mówi "niech pani idzie bez kolejki, tu jest tak duszno, że można paść" więc jej mówię dosyć głośno "państwo przede mną już zauważyli, że jestem w ciąży i od tego czasu podziwiają sufit, więc jednak postoję". Tego też udali, że nie słyszą. Ale to nic odstalam swoje, zarejestrowałam się i pytam pani w rejestracji czy w ciąży przysługuje mi wejście bez kolejki. Ona, że oczywiście tak i dała mi specjalna kartkę. Więc podeszłam pod gabinet i jak ktoś wyszedł od razu weszłam zostawiając ludzi, którzy poprzednio mnie olali z wkurwem na korytarzu [emoji14] Szach mat buraki ;) Ja się chyba w tej ciąży nie doczekam ani jednego gestu uprzejmości, więc chyba sama muszę walczyć o swoje bo już naprawdę coraz gorzej się czuję.
Hahaha[emoji23][emoji23][emoji23] Ale sie usmialam. Bardzo dobrze. Mialabym wielka satysfakcje na Twoim miejscu[emoji3]
 
reklama
Do góry