reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dokładnie, chociaż gdyby nie ten pobyt w szpitalu z Filipem to wszystko inaczej by wyglądało. Tam ciężko było o odpoczynek, ale na szczęście teraz mamy to już za sobą i mam nadzieje, ze do lipca juz będzie spokój. Jakoś po tym wczorajszym badaniu spokojna jestem.
Oby ale czujesz jakieś skurcze czy wcale? Bo ja to czuję mam nadzieję, że moja szyjka dobrze trzyma
 
Wstałam dziś coś opuchnięta... dłonie, stopy i okolice ust. Od razu ciśnienie zmierzyłam ale jest ok 125/85. Kupiłam wczoraj pokrzywę. Czy białkomocz może się pojawić bez wysokiego ciśnienia? Pójdę pewnie jutro kontrolnie sprawdzić ten mocz bo wizytę mam dopiero 17 maja.
Lepiej skontroluj. A jak by sie wynik powtorzyl to skonsultuj z lekarzem.
 
Witam, dawno mnie tutaj nie było, ciągłe problemy i związany z tym brak czasu... Ale od kilku dni jestem w szpitalu w związku ze skracającą się szyjką i rozwarciem. Więc teraz mam czas, by nadrobić co tam się działo u Was przez ten miesiąc jak mnie nie było...
Miłej niedzieli Wam życzę :)

A który tydzień u Ciebie? Trzymaj się ciepło ;*
 
No moja to też klinika cała jest , ale obyśmy niemusialy korzystać z ich usług. Trzymam za nas kciuki [emoji110] a co do dzieci to super , że takie dzielne . Dacie radę już nie dużo nam zostało [emoji8]
Obyśmy nie musiały z tego korzystać, ale jednak spokojniej się czuję, że to wszystko tak blisko jest i w razie czego nie będą go nigdzie przewozic...
 
Taka wiązana?


Dziękuję :*
Myślicie że trzeba mieć dwie koszule? Czy starczy jedna przy optymistycznej wersji pobytu w szpitalu 2 dni.
Lepiej miec dwie nawet na dwa dni. Wystarczy ze Ci nleko z piersi przeciekbie albo dzidzia uleje i bedziesz musiala taka smierdzaca chodzic[emoji6]
 
O jejku współczuję choroby oby szybko minęło [emoji110]
Ten katar to już mnie z tydzień męczy, jak wyjdę na dwór i w nocy. Z zatokami od zawsze miałam problem chodź w ciąży bolą mnie pierwszy raz.. Nie wiedziałam czemu mnie wczoraj dziąsła tak ciągnęły a dziś rano ból zatok się odezwał i już wiem od czego..
 
Dzięki, wcześniej ciężko było mi chwilę wygospodarować, żeby się odezwać, teraz muszę leżeć więc mam czas Was nadrobić i cos napisać. Po wczorajszym badaniu syt bez zmian, co lekarz uważa za dobry znak. Szyjka dalej sie nie skraca, skurczy brak, rozwarcie bez zmian. We wtorek, jak nic się nie zmieni do tego czasu, będą decydować co dalej...
Ale jest szansa, ze w ogole do domu wyjdziesz? Ktos pomaga w domu przy dzieciach?
 
Oby ale czujesz jakieś skurcze czy wcale? Bo ja to czuję mam nadzieję, że moja szyjka dobrze trzyma
Wlasnie żadnych skurczy nie czuje,ktg też czyste...tylko boli mnie w okolicach żołądka,taki ciągły ból ale nie wiadomo od czego to... oby u Ciebie trzymała [emoji106]
 
reklama
Do góry