reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja biorę dwie, bo jak dzidziuś uleje na mnie albo wkładki laktacyjne nie zdążę założyć albo inne cuda to żeby mieć na zapas[emoji1] ale ja akurat od kiedy mam duży brzuch strasznie się potrafię ubrudzić jedząc czy pijąc herbatę nawet :D myśle ze kiedyś tez tak mi kapało tylko brzuch był płaski i leciało na podłogę [emoji28]
Haha dobre, teraz ma sie na czym zatrzymac[emoji23]
 
Siema babeczki!

Ehhhhhh siedzę z młodym w domu, wrócił dzisiaj przed południem po majówce z tatą.. i same dobre wieści- w nocy wymiotował, teraz co prawda nic, ale ma lekkie rozwolnienie, plus temp. 37.7.... ja p********. Jeśli przywlókł jakiegoś wirusa to wesoło. Maniakalnie myję ręce...

Hehehe [emoji23][emoji23][emoji16][emoji16][emoji16] teraz jesteś tak przerażona, że w sklepie będziesz robiła zdjęcia batonow i czekolad choć wcale nie będziesz planowała ich kupić żeby tylko tu zdjęcie wrzucić by dziewczyny Ci wybaczyly hehehe

A patrz, na to nie wpadłam :D

Po takiej zjebce to ja bym jeszcze czekoladą posypała, a obok lody :)

Nie miałam żadnych w lodówce:-D:-D:-D a też mi się chciało:-D

i tak przejdzie tylko jak sie utuczy bo jesli tak bedzie jadla a waga wciaz niska to tylko pogorszy swoja sytacje !;)

Hahahahah kurde, muszę spełnić mega dużo warunków:-D

Kurcze, całą ciążę tak tyram i już powoli przestaję mieć energię. Właśnie mi się zaczęły projekty przesuwać i sobie przypomniałam, że poprzednio rodziłam 3 tyg przed terminem, więc tego czas jeszcze mniej realnie może być. No i niestety, liczę się z tym, że mogę zostać sama z dwójką maluchów, a że w związku się sypie między innymi przez tę nieplanowaną ciąże, to nawet nie próbuję oczekiwać wsparcia.

Myślę tak jak Agnieszka, że coś musiało wcześniej chyba być nie tak, a ciąża to po prostu katalizator.. mam nadzieję że dacie radę to ogarnąć... Wspólnie.

hejjj!
widze poszukiwanie majtek na forum:D
ja nie biore suszarki bo latem masakra uzyc , w sumie pomyslalam suchy szampon kupic :D...
Jola dobre byly te jezyki ?;) jak bylo z cisnieniem tym razem ?
dobrego Wam wszystkim dnia ,bez dolegliwosci i ogolnie zeby was nikt nie wku..wial!:D

Ja też nie biorę suszarki, tylko suchy szampon.. ale też będę miała mega blisko do domu więc gdybym jakoś dlugo leżała- tfu, tfu, to mi M. przywiezie.
 
reklama
Do góry