reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Już się obudziłam ale jeszcze leżę oprócz tego, że noga oczywiście boli, że ledwo kustykam to na całe szczęście, nie jest zle nie jest spuchnieta. Ta gula pod kolanem też się dosyć wciagla jest tylko maleńka i wielki siniak
Dobrze se juz jest lepiej, staraj sie teraz wiecej lezec o ile to mozliwe
 
Kinia a ty jak z noga wczoraj doczytalam ale zasnelam. Dobrze ze uratowalas brzuszek....matko ale mialas stracha.
Oprócz tego, że mocno boli i kuleje to jest dobrze, nie jest spuchnieta i pod tym kolanem taka miałam ogromną bulwę to też mi się dosyć wciagla została tylko malutka i wielki Siniec. Brzuchem na szczęście nawet nie dotknęlam chociaż i tak dzwoniłam do gin czy trzeba to sprawdzić. Ale powiedziała, że jak nie dotknelam brzuchem to spokojnie nic się na pewno nie stało. Mysle, że trochę odpoczne i bedzie dobrze☺️Ale strachu było sporo, i o dzidzię i o nogę bo to jeszcze ta po operacji
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]

Wizytuje ktoś dzisiaj?
@Jola92 - kciuki za glukozę [emoji110]

Ja już po śniadaniu, potem kawałek ciasta czekoladowego z buraka
Zobacz załącznik 849519
ale jeszcze na trochę się położę z kindlem i kotami ;)

Czestujcie się ;)
Zobacz załącznik 849520

("słodkie" dziewczyny niestety tylko mały kawałek [emoji20] cukru w nim co prawda nie ma, ale jest kilka daktyli, a na górze odrobinę czekolady 90% cacao [emoji15] Ale myślę, że po małym kawałku glukoza jakoś drastycznie nie powinna skoczyć, bądź co bądź nie jest to normalne ciasto... ;) )
Mmm pięknie wygląda, ja dziś mam wizytę [emoji4]
 
Do góry