reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kinia u mnie wszystko ok, dzięki, że pytasz [emoji4] weekend z mężem na powietrzu [emoji2] od jutra na nowo będę aktywna [emoji2]
 
Ja padlam po spacerze oczywiscie. Nawet nie mam sily isc sie umyc[emoji53] Po raz pierwszy w tej ciazy mnie tak biodra bolaly, ze isc nie moglam[emoji53]
 
Kurde normalnie. A ja ogolnie to taka urazowa byłam jako dziecko spokojna a miałam skręcana nogę, złamany nos, palec, potem z tym kolanem i w zasadzie nigdy do końca ze swojej winy to jest najlepsze
Chyba jesteśmy podobne ;)
Choć w sumie ja nie byłam aż taka do końca spokojna, ale na lokalnej urazówce zdarzyło mi się usłyszeć "znowu ty? Co tym razem zrobiłaś?" [emoji23]
Operowane kolano, ręką w gipsie, zwichnięcia, skręcenia, itd... Później trochę się nauczyłam, i np ze skręconą kostką nie chodziłam, chyba że zrobiłam coś poważniejszego, np uszkodziłam więzadło w stawie skokowym...
Ale jeśli chodzi o stawy skokowe, to wolę nie pisać, ile razy miałam je skręcone ;)
 
reklama
Nawet nie mow o tych nowych gadzetach
Co do spirali to tez sie zastanawialam, ale jednak nie przyniesie mi tyle kozysci co tabletki. Jedyna wada to to lykanie codziennie.

A jakie korzyści mają tabletki których nie ma spirala? Właśnie na obiedzie rozmawiałam z koleżankami i te które nie mają hormonalnej źle się z nią czuły i wymieniły na hormonalną..

@kinga30 dobrze że tylko tak się skończyło...!

Ja właśnie robię mały odpoczynek w łóżku... jak mi się nie chce jutro iść do pracy... pomimo że mam tą świadomość że tylko 3 dni...
 
Do góry