reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kinga dobrze ze tylko tak się skończyło. Uważaj na siebie. Tak to już jest ze jesteśmy teraz mega niezgrabne i takie sytuacje niestety mogą się wydarzyć.
 
Naprawdę, już nie pamiętam kiedy tak się przewróciłam, zawsze ostrożnie tez ze względu na tą noge bo ja mam ograniczone zgięcie do 90 stopni i zawsze jestem bardzo ostrożna a teraz w ciąży to już w ogole a tu takie coś
Bo to tak kurde jest najważniejsze że to nic poważnego pewnie parę dni poboli i przejdzie
 
Tak myślę, bol od razu nie przejdzie, szczescie, że się nie połamałam i, że nie upadłam na brzuch
To najważniejsze, że nie na brzuch

Dovrze, że konsultowalas się z gin [emoji106]
A z nogą - przejdzie... Masz jakąś chłodzącą maść? (końska chłodzącą, altacet, jakaś maść mentolowa?)
Okladaj zimnym, staraj się ograniczyć chodzenie, jak możesz to trzymaj wyżej, i będzie dobrze [emoji106]
 
reklama
To najważniejsze, że nie na brzuch

Dovrze, że konsultowalas się z gin [emoji106]
A z nogą - przejdzie... Masz jakąś chłodzącą maść? (końska chłodzącą, altacet, jakaś maść mentolowa?)
Okladaj zimnym, staraj się ograniczyć chodzenie, jak możesz to trzymaj wyżej, i będzie dobrze [emoji106]
Altacet mam gin kazała. Boli jak diabli ta noga. Ale leżę noga wyżej.
 
Do góry