reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
@olaaa7 - jak idą przygotowania do ślubu? Ciasto ogarnięte? Bielizna kupiona? [emoji6]
No i jak gardło/katar?
Tak ciasto ogarnięte, zamówiłam tylko do siebie do pracy bo M stwierdził że nie bierze a wczoraj wraca do domu i mi oświadcza, że jednak im zawiezie :D no normalnie szok i dziś będzie musiał na szybko coś kupić, mam nadzieje że coś znajdzie :p bielizna kupiona tylko nie miałam nawet kiedy fotki zrobić na sobie. Kolor na żywo to taki brudny róż z delikatnym fioletem. Dziś jeszcze muszę ogarnąć kwiatki bo sobie ubzdurałam że chce sama zrobić bukiet na mikrofonie florystycznym :p No i jadę do pracy z ciastem i szczerze to chciałabym mieć to już z głowy :p gardło boli mniej ale ktar został, ratuje się kroplami i inhalacja :)
 

Załączniki

  • IMG_20180419_060232.jpg
    IMG_20180419_060232.jpg
    240,4 KB · Wyświetleń: 72
Właśnie u mnie to lubię jak ktoś mnie odwiedzi ,bo zazwyczaj podgarna w domu ( chociaż wczoraj miałam generalne porzadki,była moja dziewczyna co mi pomaga w domku ) i obiad nastawia,synka zabiorą na trochę ,a dziś sama musze wszystko ogarnąć to pewnie nie odpocznę ;/
 
Dzien dobry wszystkim:)
wczoraj wieczorem wystraszyl mnie bol brzucha, wiec dzis moze bede grzeczniej znosic przymusowe uziemienie, wazne ,ze nie urodzilam ,wazne ,ze jestem w domu !
Pomyslec, ze kiedys marzylam by moc tak sobie lezec i nie myslec o garach kurzu i innych atrakcjach;)
Czytac ksiazki,ogladac flmy itp ... wczoraj czytam ksiazke i nie wiem o czym, pol filmu i nie wiem o co chodzi :o zgabczenie mozgu postepujace ... mam nadzieje, ze przejdzie zaraz po porodzie bo dziecko gdzies zostawie:crazy:
 
Właśnie u mnie to lubię jak ktoś mnie odwiedzi ,bo zazwyczaj podgarna w domu ( chociaż wczoraj miałam generalne porzadki,była moja dziewczyna co mi pomaga w domku ) i obiad nastawia,synka zabiorą na trochę ,a dziś sama musze wszystko ogarnąć to pewnie nie odpocznę ;/
zamow obiad bedzie z gorki :D
 
reklama
Ja mieszkan 20 km od większego miasta a od mniejszego 4 km ale tu tylko fast foody i bar jeden ale od nich bym nigdy w życiu nie zjadła bo wiem kto gotuje ;/
 
Do góry