reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mnie to nie jest typowe mówienie do brzucha bo mi też z tym głupio :) Raczej chodzi o to, że np mówię, że "to kupiłam dla Paulinki", albo syn snuje wizję co będziemy robić z Paulinką. Mąż czasem złapie mnie za brzuch i mówi "Co tam Paula"? I to wszystko sprawia, że się imię osluchalo :)
Ja gadam dużo, ale ja większość czasu jestem sama w domu, mogę gadać z kotami i Hanią... [emoji6]
 
reklama
U nas dzieci upieraja sie przy Hani, i pewnie tak zostanie, ale moj mąż chce Marysie, a mi sie strasznie podoba Nelka, ale mnie nikt nie słucha, ja "tylko" mam urodzic, a potem sie zajmować dzieckiem ;)
Hahaha, " tylko" urodzic i zajmowac sie. Decyzje podejmuje reszta[emoji23]
Dobrze, ze u nas wszyscy zgodni od poczatku[emoji3]
 
Mialam takie wygodne
Kuoilam kiedts w rzymie z lnu I rzemienia ale podczas wyprowadzki zgubilam lub siora zakosila chyba
Nie pamietam....
Na lipiec najlepuej
Ja w nich od marca do listopada [emoji23]
Ale morsem jestem, więc zdaję sobie sprawę, że z moją normalnością to tak trochę na bakier [emoji23][emoji6]
 
reklama
Nie mogę nadążyć dzisiaj za Wami. No gardło boli ją mocno od rana się mało co odzywa nie wiem czy jutro nie do lekarza. A mialam isc wyniki zrobić chyba przeloze na czwartek
Zrobisz co uwazasz, ale ja bym nie latala do przychodni bez potrzeby, jeszcze cos tam dodatkowo zalapia. Pewnie to samo co u mlodego. Zwlaszcza, ze tylko gardlo i temp. Co Ci wczoraj powiedziala? Dawac co dawalas. To dawaj to samo Marysi[emoji6] Szkoda czasu i zdrowia dzieci dla takiej porady[emoji6]
Ale nie namawiam, Ty zdecydujesz. Ja bym tak zrobila.
 
Do góry