reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No i nadrobiłam ;)

Na wizycie wszystko ok :D
Hania waży prawie 1250g i ładnie rośnie :D
Główką w dół, nóżkami kopie w górze, a rękami boksuje po pęcherzu ;)
Szyjka oczywiście nadal bez pomiarów, ale "na oko" wygląda ok, nadżerka wielka, ale na razie i tak nic się z nią nie da zrobić, więc trzeba jakiś przetrwać...

Teraz trochę posiedzę u mamy, aż O wyjdzie z pracy, i potem do domu [emoji4]
Swietne wiesci! A Hania jaka juz duza[emoji3]
 
Ja śpiworka nie kupuję bo mam jeden taki mięciutki po siostrzenicy, ale nie wiem kiedy go użyjemy bo chyba w lipcu i sierpniu będzie na to za ciepło :)

Kurcze męczy mnie ten zaczynający się katar :( Muszę sobie dziś zrobić inhalacje, myślicie, że mgiełka solankowa coś pomoże?
Powinna pomoc. Oby!
 
U nas dzieci upieraja sie przy Hani, i pewnie tak zostanie, ale moj mąż chce Marysie, a mi sie strasznie podoba Nelka, ale mnie nikt nie słucha, ja "tylko" mam urodzic, a potem sie zajmować dzieckiem ;)
Hania to śliczne imię [emoji6]

Myśmy nie myśleli o imionach, jedyne imię, o którym pomyślałam, to było właśnie Hania ;)
 
Zobacz trasę biegu, na stronie jest na pewno dokładne info, w których godzinach które ulice zamknięte, i zobaczysz, czy trasa koliduje z trasą usg -> restauracja, jeszcze jest tyle czasu, żeby wymyślić "objazd" [emoji6]
Sprawdzałam, w najgorszym wypadku będziemy musieli jechać przez Katowice, porażka jakaś...
 
Tak, wszystko ok :) Samo wypicie było niefajne, ale potem nawet mdłości nie miałam, ani nic tylko trochę w głowie mi szumiało. Cieszę się, że mam to za sobą bo na myśl o tym nawet spać w nocy nie umiałam :D
Swietnie, ze masz z glowy. Oby wyniki byly dobre! A z palca jaka mialas glukoze na czczo?
 
Znalazłam super stronę na której są spiworki odpowiednie do różnej temperatury [emoji16] 3 warstwowe 16-20 stopni, 20-24 stopnie 2 warstwowe i od 24 -27 stopni 1 warstwowe :) chwilowo nie ma 0-3mca jednowarstwowych pewnie dlatego, że jeszcze wiosna a z lata wyprzedane [emoji16][emoji16] Zobacz załącznik 847535
Wstawisz linka na zakupowym?
 
reklama
Do góry