reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny :D

Za godzinę wizyta, ale może trochę nadrobię do tego czasu ;) Bez pamięci zewnętrznej w postaci telefonu chyba bym zapomniała, gdzie nam głowę... Nawet wystawiając coś do piekarnika albo coś na kuchenkę, co robi się dłużej niż kilka minut tak, że wychodzę z kuchni, to ustawiam przypomnienie, a ostatnio i tak spaliłam ciecierzycę, bo w trakcie gotowania poszłam do wc, a jak wyszłam z WC to już nie pamiętałam, że garnek na gazie.........

Ahhh moj maz juz nawet zauwaxyl ze ja inna z glowa albo sie boi ze cos napaprosze
Jezcze bardziej cgce pomoc kochany[emoji23][emoji23][emoji23]juz daje Nicole jesc bym tylko lezala po 18
 
Ja takie będę miała [emoji23]
Ewentualnie kwiatki doczepię do swoich sandałek - chodzę w takich
Zobacz załącznik 847454

Więc powinno iść szybko o sprawnie [emoji23]

Mialam takie wygodne
Kuoilam kiedts w rzymie z lnu I rzemienia ale podczas wyprowadzki zgubilam lub siora zakosila chyba
Nie pamietam....
Na lipiec najlepuej
 
O Ty tez? No nareszcie
emoji3.png

Taaaaak.... jeszcze na początku miesiąca wydawało mi się to abstrakcją ale teraz nie mogę się doczekać :) jeszcze tylko do środy :)
 
Dzień dobry, u mnie dziś pochmurno i coś tam kropi. Żeby było fajnie, to znowu zaczynam kichać i już czuję gardło. Specjalnie wcześniej wyjechałam z domu, żeby kupić coś na gardło a babka w jedynej aptece całodobowej u mnie mówi mi, że nie ma :szok: Kciuki za dzisiejsze wizyty :) Aaa witam się w 29 tygodniu :D Wczoraj zastanawialiśmy się z M nad tymi kopniaczkami wieczornymi małego, czy to czasem nie rączki bo skoro główkę ma na dole to prędzej pasowałoby to na rączki, które daje koło główki. W każdym razie wieczorem mocno szaleje na lewym boku :)


Witaj :) Który u Ciebie tc i waga maluszka?


Chyba nawet aż za bardzo [emoji14]


Ooo jaa, słodko [emoji173] Jaka ładna kicia [emoji7]


:D Jak liczysz to zaczyna się dłużyć [emoji14] U mnie jeszcze tylko jutro i przyszły czwartek :-) :)
Oj Ola, oby Cie tylko nic nie zlapalo!
 
reklama
Do góry