reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Żeby wam się kochane nie nudziło to mam jeszcze jedno pytanie dotyczące imion dla dziewczynki [emoji6] jakie są wasze ulubione?
 
Super, dzięki już dobie zrobiłam screena bo znowu zapomnę [emoji4]
Jest jeszcze taka strona :) są kategorie na letnie i całoroczne i podkategorie wiekowe
Screenshot_2018-04-17-12-12-43.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-17-12-12-43.png
    Screenshot_2018-04-17-12-12-43.png
    61,2 KB · Wyświetleń: 243
No widzisz, jaka złośliwość losu, wszystko udało się załatwić, nawet pogodę [emoji23] a ja akurat teraz zasmarkana :D Aaa w ogóle jeszcze się nie pożaliłam, akurat w sobotę między 11 a 13 będzie u mnie jakiś bieg uliczny i ulice zamknięte, mam tylko nadzieję, że jakoś dojedziemy z usc do restauracji. Mam wkurw na maksa :crazy:

No tak, teraz sezon na maratony itp.. Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. Na parę młodą wszyscy poczekają≥..!! :)

Żeby wam się kochane nie nudziło to mam jeszcze jedno pytanie dotyczące imion dla dziewczynki [emoji6] jakie są wasze ulubione?

Zosia! Moja nieodwzajemniona miłość :D A poza tym ja lubię takie klasyczne, jak Marysia ale też Nina, Pola, Tosia, Stefania mi się nawet podoba ostatnio..
 
Żeby wam się kochane nie nudziło to mam jeszcze jedno pytanie dotyczące imion dla dziewczynki [emoji6] jakie są wasze ulubione?
U nas dzieci upieraja sie przy Hani, i pewnie tak zostanie, ale moj mąż chce Marysie, a mi sie strasznie podoba Nelka, ale mnie nikt nie słucha, ja "tylko" mam urodzic, a potem sie zajmować dzieckiem ;)
 
reklama
Do góry