reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Żeby to tylko było możliwe [emoji85] Siedzę tu i aż mnie nosi bo nie wiem co ze sobą zrobić, nudy jak nie wiem. Nie ma co robić, spać mi się chce ciągle, ino bym żarła, porażka jakaś. Jak dobrze, że jeszcze tylko jutro i długi weekend :D

Masz rację, też w sumie bym się położyła :D Jeszcze wszyscy dzisiaj na jakichś spotkaniach a ja etż tutaj siedzę i się nudzę... no ale na spotkania już się nie pcham ;)

Ola, pij jakieś maliny, miód, cytrynę, jedz czosnek itp. żeby Cię nie rozłożyło... jak ty kurde zatapetujesz czerwony nos....???? ;) :D
 
Jak już kupisz albo będziesz miała coś na oku to się podziel zdjęciem [emoji4]
Znalazłam super stronę na której są spiworki odpowiednie do różnej temperatury [emoji16] 3 warstwowe 16-20 stopni, 20-24 stopnie 2 warstwowe i od 24 -27 stopni 1 warstwowe :) chwilowo nie ma 0-3mca jednowarstwowych pewnie dlatego, że jeszcze wiosna a z lata wyprzedane [emoji16][emoji16]
Screenshot_2018-04-17-11-59-33.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-17-11-59-33.png
    Screenshot_2018-04-17-11-59-33.png
    68,8 KB · Wyświetleń: 261
Masz rację, też w sumie bym się położyła :D Jeszcze wszyscy dzisiaj na jakichś spotkaniach a ja etż tutaj siedzę i się nudzę... no ale na spotkania już się nie pcham ;)

Ola, pij jakieś maliny, miód, cytrynę, jedz czosnek itp. żeby Cię nie rozłożyło... jak ty kurde zatapetujesz czerwony nos....???? ;) :D
No widzisz, jaka złośliwość losu, wszystko udało się załatwić, nawet pogodę [emoji23] a ja akurat teraz zasmarkana :D Aaa w ogóle jeszcze się nie pożaliłam, akurat w sobotę między 11 a 13 będzie u mnie jakiś bieg uliczny i ulice zamknięte, mam tylko nadzieję, że jakoś dojedziemy z usc do restauracji. Mam wkurw na maksa :crazy:
 
No i nadrobiłam ;)

Na wizycie wszystko ok :D
Hania waży prawie 1250g i ładnie rośnie :D
Główką w dół, nóżkami kopie w górze, a rękami boksuje po pęcherzu ;)
Szyjka oczywiście nadal bez pomiarów, ale "na oko" wygląda ok, nadżerka wielka, ale na razie i tak nic się z nią nie da zrobić, więc trzeba jakiś przetrwać...

Teraz trochę posiedzę u mamy, aż O wyjdzie z pracy, i potem do domu [emoji4]
Super Aga że z mala wszystko dobrze cieszę się bardzo [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
Ja śpiworka nie kupuję bo mam jeden taki mięciutki po siostrzenicy, ale nie wiem kiedy go użyjemy bo chyba w lipcu i sierpniu będzie na to za ciepło :)

Kurcze męczy mnie ten zaczynający się katar :( Muszę sobie dziś zrobić inhalacje, myślicie, że mgiełka solankowa coś pomoże?
Kurde Ola a może to jakieś takie alergiczne ?
 
reklama
Znalazłam super stronę na której są spiworki odpowiednie do różnej temperatury [emoji16] 3 warstwowe 16-20 stopni, 20-24 stopnie 2 warstwowe i od 24 -27 stopni 1 warstwowe :) chwilowo nie ma 0-3mca jednowarstwowych pewnie dlatego, że jeszcze wiosna a z lata wyprzedane [emoji16][emoji16] Zobacz załącznik 847535
Super, dzięki już dobie zrobiłam screena bo znowu zapomnę [emoji4]
 
Do góry