reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Zastanawiam się jak sobie z tym brzuchem zrobić pedicure. Nijak nie mogę sięgnąć. Zasapalam się jak stara lokomotywa.

Meza zatrudnij lub do kosmetyczki[emoji23]
Moj test zdal [emoji16]
IMG_2219.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2219.JPG
    IMG_2219.JPG
    200,4 KB · Wyświetleń: 195
reklama
Z dziećmi to chyba zawsze tak jest, że z ubrankami, rozmiarami itd na początkowy okres to loteria ;)
A z wyprawką, praniem i prasowaniem... Myślicie, że plan odłożenia prania/prasowania na czerwiec to przesada? [emoji15]
No ja chcę dopiero po przeprowadzce... [emoji15]
A ostatnio jak o tym rozmawiałam z O, to powiedział, że będzie się uczył prasować, i że skoro ubranka to trzeba przede wszystkim "potraktować parą i żelazkiem", i że nie mają jakiś wymyślnych kształtów, to on chce pracować - powiem wam, że nadal w szoku jestem :D
Do tej pory wyprasował w życiu 1 (słownie jedną) koszulkę, zajęło mu to 45 minut prawie, więc - dobrze, że chce się uczyć [emoji23]

No grunt ze chce [emoji108][emoji108][emoji108]bravo maz
 
A tak w ogóle, odnośnie wczorajszych dyskusji obuwniczych - trafiłam na buty idealne na lato dla niemowląt :D
Hania będzie miała takie na 100%, i to pewnie ie niejedne ;)
Zobacz załącznik 847248
Prawda, że śliczne [emoji7]? [emoji6][emoji15]
No i zdrowe ;)

A jako że ja na co dzień chodzę w takich
Zobacz załącznik 847249
To też dorobię sobie takie kwiatki, będzie pasowało [emoji23]

Kupilabym dla siebie takich mi brak[emoji14][emoji14]w kolekcji
 
Zmykam już na dzisiaj [emoji15]
Może jeszcze zajrzę wieczorem, ale za chwilę będzie O, a jutro ciężki dzień...
O 8 mam wizytę, więc żeby ogarnąć logistykę (nie myślałam, że będę prawie całą ciążę leżeć... lekarza mam koło pracy, pracy O i niedaleko mamy, ale kilkadziesiąt km od domu...[emoji52]), jadę na 6 z O do pracy, potem na wizytę, potem mnie podrzuci do mamy, i odbierze po pracy...

Mam tylko nadzieję, że na wizycie będzie wszystko ok... Hania przez ostatnie dwa dni była mniej aktywna, ale chyba przez pogodę, bo zawsze jak się pogoda psuje to tak było, ale teraz się rozszalała :D
Trzymam kciuki za wizyte! Na pewno jest wszystko ok!
 
reklama
Do góry