reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Helllooo ja dziś miałam wizytę moj junior ma 1003g waga idealna do wymiarów wszystko Ok
Szyjka zamknięta
Mały głowę ma u góry nogi na dole moj pęcherz skopany dlatego tez nie czuje tak dobrze ruchów jak zmieni pozycje to wtedy będę czuła mocniej


Jak to lekarz określi mam się nie spodziewać kolosa przy porodzie max 3200-3400g
Ale nie dziwne przy moich i męża gabarytach [emoji23]

W ciągu mieisaca przytyłam 2 kg pochwalił mnie ze prawidłowo t sposobem od początku mam 9 kg więcej
Z tej tez okazji zerzarlam pizzę dziś [emoji23]

Aga trzymam kciuki za jutro !
 
reklama
Jasne... [emoji52]
A gdybyś była sama i nie miałabyś oszczędności, to z czego miałabyś zapłacić rachunki, o jedzeniu itd nie wspominając....
Nie mówiąc już o sytuacji spóźnienia się z płatnością dla nich o 1 dzień...
Nic nie mów, ja od ponad roku czekam nas kasę, i żeby dostać, muszę sobie najpierw wywalczyć w sądzie.
 
Ahhh oki [emoji5] a powiedzcie mi jak to jest z witaminą D, do noworodka? Trzeba jakąś extra kupować, musi lekarz wypisać czy jak to wygląda?
Zależy, czy kp, czy mleko modyfikowane. Mleka mają w sobie, więc nie trzeba, przy kp koniecznie, ja kupowałam taką z pompką, bo wygodniej podawać. Są też kapsułki do wyciskania.
 
reklama
Do góry