reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Drgawki w ciąży

Każdy napad drgawek u kobiety spodziewającej się dziecka wymaga pilnej konsultacji z lekarzem, bo może być symptomem tzw. rzucawki ciążowej (najcięższa postać zatrucia ciążowego). Jeśli pojawią się drgawki, dzwoń po pogotowie, by jak najszybciej wdrożone zostało odpowiednie postępowanie (np. dożylne podanie środków przeciwdrgawkowych

nie czytam juz internetu bo glupia sie robie i dola lapie. Mam nadzieje ze mi przejdzie. I ze to nie jest to.
Drgawki to chyba nie to samo, co dreszcze. Ale nie chcę Cię uspokajać, bo nie jestem żadnym ekspertem.
 
reklama
Dokladnie. Nie wiem czemu dochodza mi dreszcze! W nocy wstalam siku to tak mna trzeslo (jakbym zmarzla) dobre 10 minut na lozku. Dzis usnelam z tego bolu glowy i jak sie obudziłam i wstalam zakladalam rajstopy to ledwo dalam rade bo znow tak mialam. Wszyscy krotki rekaw a ja grube rajstopy sukienka i sweter bo mi zimno bylo i lapala mnie gesia skorka. Cholera wie co sie ze mna dzieje....najdziwniejsze te cholerne dreszcze. Nie mam kaszlu ani kataru wiec chorobe wykluczam.
Kurde Oliwka a może to problemy z krążeniem?
 
Super, pochwal się zakupami ;)
Moja przyszła do pracy O jak już wyszedł, więc zakupami będę się chwaliła w środę rano ;)
Nie ma się za bardzo czym chwalić. Bo zamówiłam ampułki soli fizjologicznej i oliwkę i podkłady higieniczne a reszte to witaminy, paracetamol i takie najpotrzebniejsze rzeczy
 
reklama
Byłam w zusie, i kazali cierpliwie czekać. Więc tyle dobrze.
Jasne... [emoji52]
A gdybyś była sama i nie miałabyś oszczędności, to z czego miałabyś zapłacić rachunki, o jedzeniu itd nie wspominając....
Nie mówiąc już o sytuacji spóźnienia się z płatnością dla nich o 1 dzień...
 
Do góry