reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dokladnie. Nie wiem czemu dochodza mi dreszcze! W nocy wstalam siku to tak mna trzeslo (jakbym zmarzla) dobre 10 minut na lozku. Dzis usnelam z tego bolu glowy i jak sie obudziłam i wstalam zakladalam rajstopy to ledwo dalam rade bo znow tak mialam. Wszyscy krotki rekaw a ja grube rajstopy sukienka i sweter bo mi zimno bylo i lapala mnie gesia skorka. Cholera wie co sie ze mna dzieje....najdziwniejsze te cholerne dreszcze. Nie mam kaszlu ani kataru wiec chorobe wykluczam.
Faktycznie bardzo dziwne... [emoji848]
A kiedy masz wizytę?
 
Drgawki w ciąży

Każdy napad drgawek u kobiety spodziewającej się dziecka wymaga pilnej konsultacji z lekarzem, bo może być symptomem tzw. rzucawki ciążowej (najcięższa postać zatrucia ciążowego). Jeśli pojawią się drgawki, dzwoń po pogotowie, by jak najszybciej wdrożone zostało odpowiednie postępowanie (np. dożylne podanie środków przeciwdrgawkowych

nie czytam juz internetu bo glupia sie robie i dola lapie. Mam nadzieje ze mi przejdzie. I ze to nie jest to.
Oliwka drgawki i dreszcze to zupelbie co innego! Nie czytaj wiecej!
 
Od razu [emoji23]
Drugi bury w tym czasie spał na reszcie materiału [emoji23]

Jeszcze do kompletu powstaną dwie małe poduszki, w sensie poszewki, dwie duże (tylko nie mogę się zdecydować, które białe a które szare [emoji23]), i pokrowiec na poduchę C (po porodzie przyda się do karmienia, a później zobaczę [emoji23])
A potem może szlafrok..? (mam od paru lat z identycznej tkaniny, tylko w inny, brązowy wzór)
Materiału jeszcze trochę mam [emoji23]
(w hurtowni go namierzyłam, kosztował kilkanaście zł/metr, ale trzeba było kupić 10m.. [emoji23])
Podziwiam za umiejetnosci, checi i cierpliwosc! Na prawde[emoji4]
 
Drgawki w ciąży

Każdy napad drgawek u kobiety spodziewającej się dziecka wymaga pilnej konsultacji z lekarzem, bo może być symptomem tzw. rzucawki ciążowej (najcięższa postać zatrucia ciążowego). Jeśli pojawią się drgawki, dzwoń po pogotowie, by jak najszybciej wdrożone zostało odpowiednie postępowanie (np. dożylne podanie środków przeciwdrgawkowych

nie czytam juz internetu bo glupia sie robie i dola lapie. Mam nadzieje ze mi przejdzie. I ze to nie jest to.
Oby.... [emoji33]
 
reklama
Do góry