reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Bure się nie obrażają, ale on je "przypadkiem" wyrzuca - jeden jest tchórz, i jak się O gwałtowniej odwróci, to ucieka... Ale to kot, który najbardziej na świecie kocha mnie.... [emoji15]
Drugi różnie, ale drugi już wie, że najlepiej poczekać aż O zaśnie, i wtedy wkomponowane się koło mnie [emoji23]
Haha, to moja obrazalska byla[emoji23] Jak moja siostra przynipsla do domu szynszyle to przez 3 dni jej nie widzielismy, takiego focha strzelila[emoji23]
Za to pies(wilczur mieszaniec) oszalal na punkcie sxynszyli i nie odstepowal jej na krok[emoji23]
 
reklama
Ojej, cos Ci sie nie normuje to cisnienie[emoji53] Oby sie szybko wycisxylo!
Wlasnie nie za bardzo chce..... Mam niby brac 2x ale biore nawet 3x. Wiem kiedy rosnie mi cisnienie bo glowa strasznie boli. Zapisuje wszystko i obawiam sie kolejnej wizyty zeby mnie nie polozyla do szpitala. Ost wspominala ze moze tak byc.
 
Współczuję problemów z ciśnieniem... :(
I nerki :(
Uspokoiłoby się już, no... [emoji110]
Dokladnie. Nie wiem czemu dochodza mi dreszcze! W nocy wstalam siku to tak mna trzeslo (jakbym zmarzla) dobre 10 minut na lozku. Dzis usnelam z tego bolu glowy i jak sie obudziłam i wstalam zakladalam rajstopy to ledwo dalam rade bo znow tak mialam. Wszyscy krotki rekaw a ja grube rajstopy sukienka i sweter bo mi zimno bylo i lapala mnie gesia skorka. Cholera wie co sie ze mna dzieje....najdziwniejsze te cholerne dreszcze. Nie mam kaszlu ani kataru wiec chorobe wykluczam.
 
Dobrze ze cisnienie spadlo..
A moze nerka cie bolala...? Mnie wczoraj tak bolala ze jeczalam pol nocy. Pic mi sie w nocy chciało wypilam 1.5l przez noc. A kazde ruszenie sie powodowalo nasilenie bolu. Szkoda gadac....rano u mnie coś cianienie 147/89 po prochach spada tak w granicach 130/80. A dzis po poludniu mialam 150/85 glowa mnie bolala,slonce razilo w oczy. Wzielam znow dopeyt zaslonilam okna polozylam sie i powoli zaczelo spadac.


Nie nadrobie was dziewczyny...przeczytalam co nie co. Ale oczy bola mam jakos swiatlowstret. Ogolnie wczoraj pochodzilam na 45 tesciow i nogi mi popuchly tak ze dzis butow zalozyc nie moglam.chodze i jecze jak stara baba.
Nie bolała mnie nerka. Ja w sumie co noc pije 1,5litra wody i sikam jak głupia [emoji4] teraz mam 135/82 więc spoko. Zobaczę jutro rano i najwyżej przedzwonię do mojej lekarki jakby było wysokie
 
Oliwka to moze być od cukrzycy te dreszcze ja tak miałam raz i coś tam wyczytałam ,ale lepiej zapytać lekarza
Drgawki w ciąży

Każdy napad drgawek u kobiety spodziewającej się dziecka wymaga pilnej konsultacji z lekarzem, bo może być symptomem tzw. rzucawki ciążowej (najcięższa postać zatrucia ciążowego). Jeśli pojawią się drgawki, dzwoń po pogotowie, by jak najszybciej wdrożone zostało odpowiednie postępowanie (np. dożylne podanie środków przeciwdrgawkowych

nie czytam juz internetu bo glupia sie robie i dola lapie. Mam nadzieje ze mi przejdzie. I ze to nie jest to.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wlasnie nie za bardzo chce..... Mam niby brac 2x ale biore nawet 3x. Wiem kiedy rosnie mi cisnienie bo glowa strasznie boli. Zapisuje wszystko i obawiam sie kolejnej wizyty zeby mnie nie polozyla do szpitala. Ost wspominala ze moze tak byc.
Mam nadzieję że ominiesz szpital... a przy jakim ciśnieniu wdrożyła Ci leki?
 
Do góry