reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dobrze ze cisnienie spadlo..
A moze nerka cie bolala...? Mnie wczoraj tak bolala ze jeczalam pol nocy. Pic mi sie w nocy chciało wypilam 1.5l przez noc. A kazde ruszenie sie powodowalo nasilenie bolu. Szkoda gadac....rano u mnie coś cianienie 147/89 po prochach spada tak w granicach 130/80. A dzis po poludniu mialam 150/85 glowa mnie bolala,slonce razilo w oczy. Wzielam znow dopeyt zaslonilam okna polozylam sie i powoli zaczelo spadac.


Nie nadrobie was dziewczyny...przeczytalam co nie co. Ale oczy bola mam jakos swiatlowstret. Ogolnie wczoraj pochodzilam na 45 tesciow i nogi mi popuchly tak ze dzis butow zalozyc nie moglam.chodze i jecze jak stara baba.
Współczuję problemów z ciśnieniem... :(
I nerki :(
Uspokoiłoby się już, no... [emoji110]
 
No ja niestety tez juz mam te zgagi mocne. W nocy wymiotuje, bo nie daje rady, nawet po wodzie mam zgage. Ale w dzien daje rade, gorzej właśnie w nocy jak sie nie mogę ułożyć.
No mi sie tez juz zaczyna problem w nocy[emoji53] Pamietam, ze w pierwszej ciaxy przez ostatnie 2 miesiace prawie nie sypialam przez ta zgage[emoji20]
 
Dobrze ze cisnienie spadlo..
A moze nerka cie bolala...? Mnie wczoraj tak bolala ze jeczalam pol nocy. Pic mi sie w nocy chciało wypilam 1.5l przez noc. A kazde ruszenie sie powodowalo nasilenie bolu. Szkoda gadac....rano u mnie coś cianienie 147/89 po prochach spada tak w granicach 130/80. A dzis po poludniu mialam 150/85 glowa mnie bolala,slonce razilo w oczy. Wzielam znow dopeyt zaslonilam okna polozylam sie i powoli zaczelo spadac.


Nie nadrobie was dziewczyny...przeczytalam co nie co. Ale oczy bola mam jakos swiatlowstret. Ogolnie wczoraj pochodzilam na 45 tesciow i nogi mi popuchly tak ze dzis butow zalozyc nie moglam.chodze i jecze jak stara baba.
Ojej, cos Ci sie nie normuje to cisnienie[emoji53] Oby sie szybko wycisxylo!
 
reklama
Moj jak sie wpriwadzil do mnie po slubie to wywalil kotke z lozka. Ale byla biedna obrazona[emoji6]
Bure się nie obrażają, ale on je "przypadkiem" wyrzuca - jeden jest tchórz, i jak się O gwałtowniej odwróci, to ucieka... Ale to kot, który najbardziej na świecie kocha mnie.... [emoji15]
Drugi różnie, ale drugi już wie, że najlepiej poczekać aż O zaśnie, i wtedy wkomponowane się koło mnie [emoji23]
 
Do góry