reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja tak mialam w pierwszej ciazy. Nie pomoge, bo nic mi nie pomagalo. Teraz tez juz sie tak rozkreca[emoji20]
No ja niestety tez juz mam te zgagi mocne. W nocy wymiotuje, bo nie daje rady, nawet po wodzie mam zgage. Ale w dzien daje rade, gorzej właśnie w nocy jak sie nie mogę ułożyć.
 
Już jest 120/80 więc poobserwuję jeszcze kilka dni i ewentualnie będę dzwonić. Z tego co narazie widzę to rano mam podwyższone a później się normuje. Zobaczymy [emoji4]
Dobrze ze cisnienie spadlo..
A moze nerka cie bolala...? Mnie wczoraj tak bolala ze jeczalam pol nocy. Pic mi sie w nocy chciało wypilam 1.5l przez noc. A kazde ruszenie sie powodowalo nasilenie bolu. Szkoda gadac....rano u mnie coś cianienie 147/89 po prochach spada tak w granicach 130/80. A dzis po poludniu mialam 150/85 glowa mnie bolala,slonce razilo w oczy. Wzielam znow dopeyt zaslonilam okna polozylam sie i powoli zaczelo spadac.


Nie nadrobie was dziewczyny...przeczytalam co nie co. Ale oczy bola mam jakos swiatlowstret. Ogolnie wczoraj pochodzilam na 45 tesciow i nogi mi popuchly tak ze dzis butow zalozyc nie moglam.chodze i jecze jak stara baba.
 
Ah to dluzsza historia. Generalnie w pewnym momencie zaczelo mbie i mloda wysypywac od plynu do mycia, wiec przeczytalam sklad. I okazalo sie, ze wsrod skladnikow jest jeden z glownych alergenow uzywanych w testach platkowych, na ktory wlasnie mi wyszlo uczulenie. No nie moglam uwierzyc, ze firma, ktora tak sie szczyci antyalergicznymi i bezpiecznymi produktami cos takiego laduje do kosmetykow. Pewnie nie wszystkie ich produkty zawieraja ten skladnik, ale juz sie zrazilam ogolnie do tej firmy.
 
W między czasie skończyłam narzutę na łóżko do sypialni (jak już w końcu złożymy łóżko...)
Zobacz załącznik 847340
Zobacz załącznik 847341
Zobacz załącznik 847342
(oczywiście bury musiał przetestować jako pierwszy... [emoji23])

Narzuta ma 2,5m szerokości a długości 3m (1m szary +1,5m biały + 0,5m szary), i jest z mega mięciutkiego jakby koca (tylko koszmarnie się szyje...)

I dwa frotowe ręczniki dla Hani (kwadrat 105cm - dość spore ;) )
Zobacz załącznik 847343
Zobacz załącznik 847344

Wbrew zdjęciu kapturki mają identyczny rozmiar - z trójkąta o boku 37cm ;)
Jeszcze jeden uszyję, ale mniejszy, i nie z froty a z takiego czegoś miększego, co doskonale wchłania, ale że jest jednostronne, to z zewnątrz będzie cienki polarek ;) no i ten uszyję malutki, 75-80cm, na poczatkowe miesiące ;)
Ale to już chyba nie dzisiaj.....
Widze, ze narzuta przetestowana[emoji23]
 
Dobrze ze cisnienie spadlo..
A moze nerka cie bolala...? Mnie wczoraj tak bolala ze jeczalam pol nocy. Pic mi sie w nocy chciało wypilam 1.5l przez noc. A kazde ruszenie sie powodowalo nasilenie bolu. Szkoda gadac....rano u mnie coś cianienie 147/89 po prochach spada tak w granicach 130/80. A dzis po poludniu mialam 150/85 glowa mnie bolala,slonce razilo w oczy. Wzielam znow dopeyt zaslonilam okna polozylam sie i powoli zaczelo spadac.


Nie nadrobie was dziewczyny...przeczytalam co nie co. Ale oczy bola mam jakos swiatlowstret. Ogolnie wczoraj pochodzilam na 45 tesciow i nogi mi popuchly tak ze dzis butow zalozyc nie moglam.chodze i jecze jak stara baba.
Właśnie myślałam o Tobie Oliwka jak się masz [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] oj biedna to daje Ci wszystko popalic współczuję:(
 
reklama
Do góry