reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
W między czasie skończyłam narzutę na łóżko do sypialni (jak już w końcu złożymy łóżko...)
Zobacz załącznik 847340
Zobacz załącznik 847341
Zobacz załącznik 847342
(oczywiście bury musiał przetestować jako pierwszy... [emoji23])

Narzuta ma 2,5m szerokości a długości 3m (1m szary +1,5m biały + 0,5m szary), i jest z mega mięciutkiego jakby koca (tylko koszmarnie się szyje...)

I dwa frotowe ręczniki dla Hani (kwadrat 105cm - dość spore ;) )
Zobacz załącznik 847343
Zobacz załącznik 847344

Wbrew zdjęciu kapturki mają identyczny rozmiar - z trójkąta o boku 37cm ;)
Jeszcze jeden uszyję, ale mniejszy, i nie z froty a z takiego czegoś miększego, co doskonale wchłania, ale że jest jednostronne, to z zewnątrz będzie cienki polarek ;) no i ten uszyję malutki, 75-80cm, na poczatkowe miesiące ;)
Ale to już chyba nie dzisiaj.....
Aga jesteś mistrzem na prawdę [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]
 
Coś o sobie[emoji4] jestem szczęśliwa ciężarówka z synkiem w brzuchu[emoji28] z terminem na polowe lipca, trzecia ciąża ( pierwsze poronienie, drugi pusty pęcherz), 6 miesięcy na clexane i acardzie, teraz już jedynie na acardzie, a clexane zamieniłam na kolkę nerkowa, skracajacą się szyjkę i założony Pessar + leżenie [emoji28] jak widzicie dużo atrakcji... jeszcze nie kompletowałam wyprawki (ale na sucho wybieram i zapisuje wybory) ale powoli zacznę Was podglądać i przełamywać się - w końcu trzeba zacząć kupować! :) pozdrawiam Was wszystkie!!
Oj wspolczuje problemow. Ja tez mam pessar, podobnie jak w pierwszej ciazy. Trzymam kciuki zeby juz sie nic nie dzialo!
 
reklama
Do góry