reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny obliczalam sobie teraz na różnych kalkulatorach ciąży tydzień ciąży i na jednym wyszedł mi 5 tydzień na drugim 6 a na trzecim 7! Któremu wierzyć? Moja ostatnia miesiączka to 2 pazdziernika
To 4+6 czyli koniec 5 tygodnia. Jutro już zaczniesz 6 tydzień...

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
reklama
Moge wiedziec z jakiego powodu? Ja bralam w drugiej i trzeciej od poczatku clexan 80. Kurcze przydalo by mi sie isc do chirurga naczyniowego.

Dzis patrzylam na usg dzieciakow to pierwsze mam z 4tyg z pecherzykiem a z 9 z ladnym zarysem dzieciaczka. Teraz 1 wizyta w 7tyd3dniu i mam nadzieje ze bedzie serducho.
Mam trombofilie straciłam przez skrzepy w lozysku córeczkę i teraz mam brać codziennie clexane 40.
 
Hej wszystkim :-)chcialabym do Was dolaczyc,OM 27 wrzesien jutro pierwsza wizyta u lekarza,ciekawi mnie czy bedzie juz serduszko jak myslicie?w domu mam juz 2,8 latka bardzo bardzo rozbrykanego,takze w tej ciazy bedzie niezla jazda :-) dodam ze pierwsza ciaze mialam na podtrzymaniu od 19 tyg a synek urodzil sie w 36 nie dalo sie juz gi zatrzymac,czy ktoras miala problem w pierwszej ciazy ze skracajaca sie szyjka?
 
Hej wszystkim :-)chcialabym do Was dolaczyc,OM 27 wrzesien jutro pierwsza wizyta u lekarza,ciekawi mnie czy bedzie juz serduszko jak myslicie?w domu mam juz 2,8 latka bardzo bardzo rozbrykanego,takze w tej ciazy bedzie niezla jazda :-) dodam ze pierwsza ciaze mialam na podtrzymaniu od 19 tyg a synek urodzil sie w 36 nie dalo sie juz gi zatrzymac,czy ktoras miala problem w pierwszej ciazy ze skracajaca sie szyjka?
U mnie szyjka niby trzymala, ale skurcze od 25 tygodnia. Urodzilam w 35 tygodniu. A 3 dni wczesniej mowili mi, ze jeszcze 2 tygodnie pochodze bo wszystko pozamykane
 
redavecad,
Hej jak u Ciebie przebiegala pierwsza ciaza czytalam ze tez mialas krazek? Od ktorego tyg I czy musialas lezec?ciekawe jak bedzie w tej ciazy?ja juz sie obawiam
 
Hej wszystkim :-)chcialabym do Was dolaczyc,OM 27 wrzesien jutro pierwsza wizyta u lekarza,ciekawi mnie czy bedzie juz serduszko jak myslicie?w domu mam juz 2,8 latka bardzo bardzo rozbrykanego,takze w tej ciazy bedzie niezla jazda :-) dodam ze pierwsza ciaze mialam na podtrzymaniu od 19 tyg a synek urodzil sie w 36 nie dalo sie juz gi zatrzymac,czy ktoras miala problem w pierwszej ciazy ze skracajaca sie szyjka?
Ja mialam. Od 12 tygodnia zaczęła mi sie skracać, i wtedy miałam założony pessar, wytrzymalam do 38 tygodnia.
 
reklama
Do góry