reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Akurat mieszkania mają opłacone, chociaż taki plus. Ale i tak co miesiąc duzo nas wychodzi np dojazd. 600zl co każdy zjazd do Polski. Życie tam te 200//300euro. Papierosy ok 400zl i chyba jeszcze o czymś zapomniałam.. no ok 2500 :/


Pewnie , że tak to wszystko kosztuje . U nas znajomi też lubią nam liczyć ile to pieniędzy nie mamy :D ale zawsze mówimy że zapraszamy , że mogą spróbować tego miodu :D oczywiście , że jest lepiej dużo lepiej niezaprzeczam, ale jest wiele minusów o których już nikt niemysli :)
 
Na te dochody to akurat sa sposoby i wiele osob sobie z tym radzi[emoji6] Ale faktycznie ostatnio pogorszyly sie warunki uzyskania kredytu hipotecznego. Dobrze, ze zdazylismy przed zmianami[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Na wszystko zawsze znajdzie się sposób jak to mówią :D tylko nie każdy jest na tyle odważny i wie co i jak zrobić żeby było dobrze:D
 
A ja po córce gromadzilam te ładniejsze nie zniszczone a okazało się, że drugi synek i co w rozowym chodzić nie będzie ani w sukienkach a miałam tego dużo i wszystko i tak kupowałam, teraz po synku od razu wydawalam
No wlasnie, nie da sie przewidziec co to bedzie[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Dokladnie. Bardzo długo mi zajelo zanim skończyłam przeliczać.:) tutaj się zarabia w euro i wydaje w euro w Polsce się w zł zarabia i tak też się wydaje . Za 660 złoty mieszkania niewynajmiesz , przynajmniej bardzo ciężko. A tutaj już jest w czym przebierać. :) kostka masła np 1.5 euro A w Polsce 8 złoty choć po przeliczeniu niby wyjdzie to samo ale jednak dużo mniej się wydaje na życie :) . Ale tak jak mowi3 wszystkiego są plusy i minusy :)
Oj znam to. 4 lata mieszkalam w Niemczech. Trudno sie było przestawić zeby nie przeliczac[emoji3][emoji3][emoji3]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie , że tak to wszystko kosztuje . U nas znajomi też lubią nam liczyć ile to pieniędzy nie mamy :D ale zawsze mówimy że zapraszamy , że mogą spróbować tego miodu :D oczywiście , że jest lepiej dużo lepiej niezaprzeczam, ale jest wiele minusów o których już nikt niemysli :)

Znam to doskonale, wszyscy myślą ze śpimy na pieniądzach. Każdy by chciał cos odemnie, ale np wysłać kartkę na święta do mnie to juz cieżko.
W sumie to ja juz sie przyzwyczaiłam bo nie mieszkam w Polsce od 10 lat.
 
reklama
Ale Was dziś ciężko nadrobić. Czytam tak co 3 strony bo normalnie nie dam rady ;) zbieram sie by isc nogi ogolic i szukam wymowek, bo juz coraz ciężej ;)
 
Do góry