reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
I maluszek zdrowy ?

Tak córeczka
Leżała mieisac w inkubatorze aż doszła do wagi 2 kg i wszystkie badania wyszły ze jest Ok

Narazie jest zdrowa wzrok słuch wszystko tylko jest mniejsza



16udyx8di9hvrs5t.png
 
W przyszły piątek jedziemy na polowkowe . Z tego względu , że badanie jest ok 17 to chcemy jechać rano , pochodzić po galerii, spędzić miło czas ale też chcielibyśmy znaleźć ładne miejsce i porobić sobie zdjęcia z brzuszkiem, takie dla nas do albumu. Tylko zastanawiam się jak się ubrać. Bo do lekarza to raczej wygodnie, w spodniach, legginsach. Ale chciałam żeby ładnie wyszły te zdjęcia , no a przecież sukienki nie będę zakładała :/

* Zrobi mi kilka samej. Bo on nie cierpliwy i raczej długo zdjęć robić nie będzie chciał. Więc muszę pomyśleć wcześniej jakie te zdjęcia zrobić. Macie pomysł na amatorskie zdjęcia dla par z " patyka do selfie " :D
 
Dlatego ja po pierwszym dziecku każde jedno ubranko chowam w pudełko, zaklejam i chowam. Nie wydaje ani jednej rzeczy. Nawet jak będzie chłopiec a mam trochę rzeczy na dziewczynkę to chowam. Bo okaże się , że za jakiś czas znowu będę w ciąży i znowu będę musiała kupować. A nikt mi za darmo nie da. Jesteśmy z K bardzo rodzinni. Rodzina na pierwszym miejscu, ale niestety nawet rodzeństwu nie damy nic. Ponieważ oni nie za bardzo się rzucają. Nie spytali do tej pory czy czegoś nam nie trzeba. Więc my też będziemy myśleć tylko o sobie..
No my nie planowalismy raczej drugiego i nie chcielismy tyle tego gromadzic[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
No my nie planowalismy raczej drugiego i nie chcielismy tyle tego gromadzic[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
A ja po córce gromadzilam te ładniejsze nie zniszczone a okazało się, że drugi synek i co w rozowym chodzić nie będzie ani w sukienkach a miałam tego dużo i wszystko i tak kupowałam, teraz po synku od razu wydawalam
 
reklama
To super. A dlaczego tak szybki poród ? I nie miała problemu z oddychaniem ?

Szwagierka miała skradająca szyjkę nie wiem czy mam pisać tu bi nie chce denerwować nikogo - ogólnie na własne życzenie tak szybko urodziła ..
Mała była podpięta do wszystkich rurek tak długo aż zaczęła sama oddychać płuca się wykształciły do końca i osiągnęła odp wagę termin był na początek grudnia z tego co pamietam a urodziła 26 września


16udyx8di9hvrs5t.png
 
Do góry