reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Tak musi mieć adres zamieszkania tutaj a jak pracuje na umowie to pewnie gdzieś mieszka i jest zameldowany czy On pod jakąś firmą ?
Jest pod firma. Oni im załatwiają mieszkanie , raczej duży pokój dla 2/4 osób łazienka i kuchnia. Taki a'la hotel. Teraz mieszkają w górach w domkach dla "kuracjuszy" . Nie są zameldowani, bo nigdy nie wiadomo ile pobeda w jednym miejscu.
 
reklama
Ja po połówkowych, Lili ślicznie i zdrowo rośnie :) waży 380 g i wszystko ma na swoim miejscu, ale cały czas zasłaniała buźkę rączkami więc nie szło podejrzeć zbytnio :( Kolejna wizyta dopiero 10 kwietnia i na wtedy oczywiście krzywa cukrowa i inne badania. Przytyłam póki co 3,5 kg więc nie jest źle :D
Zajechaliśmy dzisiaj do sklepu z wózkami i powiem Wam, że czułam się tam jak słoń w składzie porcelany :/ jakieś takie wszystkie duże te wózki nieporęczne na jedno kopyto, nie wiem na co patrzeć, nic mi się nie podoba eh masakra... odpuszczam sobie póki co zakup wózka bo strasznie mnie to frustruje

W ogóle mam do sprzedania albo na wymianę tą jeansową sukienkę ciążową z Lidla. Szwagierka mi kupiła ale rozmiar 40 i jest na mnie za duża :( a już minął tydzień i nie mogę jej oddać więc jakby któraś była chętna to pisać. Wystawię ją jeszcze na naszym sprzedażowym wątku.
Super ze wszystko jest okej :*
 
Tak musi mieć adres zamieszkania tutaj a jak pracuje na umowie to pewnie gdzieś mieszka i jest zameldowany czy On pod jakąś firmą ?
Jeśli przejdzie do lepszej firmy, to bedzie rewelacyjnie i wtedy będzie mógł starać się o Kinder. A teraz jest na umowie - zlecenie. Taki szef niestety. Rok pracował bez umowy i ubezpieczenia :/
 
Jest pod firma. Oni im załatwiają mieszkanie , raczej duży pokój dla 2/4 osób łazienka i kuchnia. Taki a'la hotel. Teraz mieszkają w górach w domkach dla "kuracjuszy" . Nie są zameldowani, bo nigdy nie wiadomo ile pobeda w jednym miejscu.


Aaaa:// to pewnie płacą też jak za zboże za te hotele co . No to nie wiem jak z tym kindergeld bez meldunku
 
Ja po połówkowych, Lili ślicznie i zdrowo rośnie :) waży 380 g i wszystko ma na swoim miejscu, ale cały czas zasłaniała buźkę rączkami więc nie szło podejrzeć zbytnio :( Kolejna wizyta dopiero 10 kwietnia i na wtedy oczywiście krzywa cukrowa i inne badania. Przytyłam póki co 3,5 kg więc nie jest źle :D
Zajechaliśmy dzisiaj do sklepu z wózkami i powiem Wam, że czułam się tam jak słoń w składzie porcelany :/ jakieś takie wszystkie duże te wózki nieporęczne na jedno kopyto, nie wiem na co patrzeć, nic mi się nie podoba eh masakra... odpuszczam sobie póki co zakup wózka bo strasznie mnie to frustruje

W ogóle mam do sprzedania albo na wymianę tą jeansową sukienkę ciążową z Lidla. Szwagierka mi kupiła ale rozmiar 40 i jest na mnie za duża :( a już minął tydzień i nie mogę jej oddać więc jakby któraś była chętna to pisać. Wystawię ją jeszcze na naszym sprzedażowym wątku.
Gratuluję :* :)
 
Aaaa:// to pewnie płacą też jak za zboże za te hotele co . No to nie wiem jak z tym kindergeld bez meldunku
Akurat mieszkania mają opłacone, chociaż taki plus. Ale i tak co miesiąc duzo nas wychodzi np dojazd. 600zl co każdy zjazd do Polski. Życie tam te 200//300euro. Papierosy ok 400zl i chyba jeszcze o czymś zapomniałam.. no ok 2500 :/
 
Ja po połówkowych, Lili ślicznie i zdrowo rośnie :) waży 380 g i wszystko ma na swoim miejscu, ale cały czas zasłaniała buźkę rączkami więc nie szło podejrzeć zbytnio :( Kolejna wizyta dopiero 10 kwietnia i na wtedy oczywiście krzywa cukrowa i inne badania. Przytyłam póki co 3,5 kg więc nie jest źle :D
Zajechaliśmy dzisiaj do sklepu z wózkami i powiem Wam, że czułam się tam jak słoń w składzie porcelany :/ jakieś takie wszystkie duże te wózki nieporęczne na jedno kopyto, nie wiem na co patrzeć, nic mi się nie podoba eh masakra... odpuszczam sobie póki co zakup wózka bo strasznie mnie to frustruje

W ogóle mam do sprzedania albo na wymianę tą jeansową sukienkę ciążową z Lidla. Szwagierka mi kupiła ale rozmiar 40 i jest na mnie za duża :( a już minął tydzień i nie mogę jej oddać więc jakby któraś była chętna to pisać. Wystawię ją jeszcze na naszym sprzedażowym wątku.
Super, ze corcia zdrowa!
Co do wozka to poprzegladaj sobie w internecie, wybierz dwa, trzy modele, ktore Ci sie podobaja wizualnie i idpowiadaja funkcjonalnoscia i wtedy pojedz poogladac na zywo. Bedzie Ci latwiej.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Hej dziewczyny, witam się z wami po dłuuuuuugiej przerwie.
"Uciekłam" z forum, bo ilość postów jaka jest tu produkowana mnie przeraża, i nie jestem w stanie ich nadrobić po dniu przerwy. Denerwowałam się, że byłam nie w temacie i koniec końców zaprzestałam tu zaglądać.

Mam nadzieję, że w naszym składzie frekwencja tylko na plus i wszystko u wszystkich w porządku:)
Ja dziś wróciłam z prenatalnych, wszystko w porządku- synek zdrowy:)

Pozdrawiam :-)
Super, ze wszystko dobrze. Gratuluje zdrowego synka[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Możesz ale z niemiecką telewizja :) polska jest tutaj nielegalna :) . Dokładnie. Ja akurat dostałam mieszkanie po dziadkach, a nigdy mi się nieprzydalo bo mamy piętro domu od mojego i tam też mieszkaliśmy i remontujemy :) ale też chyba bym się nie zdecydowała na wynajem w Polsce bo tak jak mówisz koszt mniej więcej ten sam a nigdy to nie będzie Twoje. Tyle że niektórzy mają za niskie dochody i niestety niemaja jak zostać kredytu
Na te dochody to akurat sa sposoby i wiele osob sobie z tym radzi[emoji6] Ale faktycznie ostatnio pogorszyly sie warunki uzyskania kredytu hipotecznego. Dobrze, ze zdazylismy przed zmianami[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Do góry