reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kiwi od kilku dni to mój ulubiony owoc [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Też lubię ale zjem kawałek i języka nie czuję :( nie mogę kwaśnego w ciąży. A taka miałam ochotę. Szukałam cukierków, @JustMe55 doradziła nimm kwaśne ale też nie przejdą :/
 
reklama
My za to miałyśmy Filipa sooooorych gabarytów a najmłodszy w grupie :D więc był naszą Foczką :D

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Noo ten był malutki, ale okraglutki [emoji16] dzieci jadły starsze przy stole (te roczne) a on na kolanach mleczne obiadki itp [emoji16] to jak dwoje skończył to szedł na dywanik żeby się bawić a ob wolał iść do stolika, wspinać się i podpierajac stać przy stole [emoji16] i nie dawał dzieciom jeść [emoji16] a jak go tylko zabrałyśmy to zaraz wracal

f2w39n7303c24ozn.png
 
A nawet jakbys chciala prywatnie to nie ma takiej mozliwosci? Kurcze a poznoej zgaduja czy dziecko jest glowka w dol?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam połówkowe jako ostatnie USG. Później z tego co mówiła położna, ona badaniem przez brzuch jest w stanie powiedzieć w jakiej pozycji jest dziecko i określić jego przybliżoną wagę. Ciężko to widzę :-|
 
reklama
@na



Chodzi mi o to, ze raczej juz nie bede miała żadnego USG po tym prenatalnym i dlatego chciałam zebysmy dowiedzieli o płci razem.
Też mieliśmy się dowiedzieć i płci razem, ale idziemy na polowkowe dopiero 16ego a ja sama w ciągu tygodnia na wizytę z badaniem takim szczegółowym i będę chciała żeby powiedział jaka płeć
 
Do góry