reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej dziewczyny!

My czekamy do czwartku i może wtedy sie dowiemy kto mieszka w brzuszku:) moja rodzina obstawia dziewczynkę, ale my nie mamy żadnych przeczuć. Jeszcze może sie okazać, ze bede musiała iść sama :( moj miał mieć ważny egzamin we czwartek, ale przez ten śnieg został przeniesiony na czwartek w tym tygodniu :frown: oczywiście jest o tej samej godzinie co prenatalne.
Badania nie da sie przenieść na inny dzien. Samej to tak troche smutno iść, na ale jak sie nie uda to tak bedzie musiało być:sad:
Ja zabieram corke,moj D by nie wysiedzial tyle. A za tydzien ide sama. I jakos nie ubolewam. Glowa do gory.



Każda płeć jest fajna [emoji16] nie myśl tak, że jak chlopiec to nikt go nie chce... Bo to jest po prostu tak, że to byłaby nowość :) babcie by np. Chciały czesać fryzurki, kupować spineczki, spódniczki :) bo nie miały okazji :) ale każde dziecko będą bardzo kochać :) bez względu na plec

f2w39n7303c24ozn.png
Ja znam osoby ktore nastawialy sie np na dziewczynke a urodzil sie chlopiec (i odwrotnie) i nie wyobrazaja sobie zycia bez malenstwa. Troche my sobie dobijamy z ta plcia. A najwazniejsze zeby zdrowe bylo....a po pprodzie 1 spojrzenie i juz zachane bedziemy,i bedzie obojetne co ma.miedzy nogami.

Dziewczyny jakie nad jakimi imionami myślicie dla dziewczynki. Mi sie podoba Liliana nicola Marysia
U nas miala byc Nadia ewentualnie Rozalia. Ale jest siusior Filip.

U nas wojna o imię. Dla dziewczynki było wybrane i wszyscy byli zgodni: miala byc Annika. A że bedzie chlopiec to teraz każdy ma swoje typy: mąż chce Maksa, corka Michała a ja chyba Tomka lub Dominika. I nikt nie chce ustąpić zeby demokratycznie była większość. W ogóle powiem Wam że jakoś imiona dla chłopców średnio mi sie podobają.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U nas w rodzinie mamy Tymona i Leona.
U ciebie staje za corka Michal bardzo ladne imie.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Muszę bronić [emoji14] to moje maleństwo :D a oni niech się wypchaja. Zrobimy im na złość i na USG pokaże się siusiak :D haha
Moze vyc tak jak u mnie ...przypuszczenia co do pipki. (takie gdybanie ) a na usg teraz 1 przylozenie do glowicy i bylo siurka widac.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas wojna o imię. Dla dziewczynki było wybrane i wszyscy byli zgodni: miala byc Annika. A że bedzie chlopiec to teraz każdy ma swoje typy: mąż chce Maksa, corka Michała a ja chyba Tomka lub Dominika. I nikt nie chce ustąpić zeby demokratycznie była większość. W ogóle powiem Wam że jakoś imiona dla chłopców średnio mi sie podobają.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też. Dałabym Kuba. Ale mój brat tak ma i syn przyszłego chrzestnego .. będzie Maks lub Denis :/
 
U nas Lila Lilka [emoji4] ma dwa lata a takiej łobuziary jeszcze nie widziałam. Niczego się nie boi. Siostra z nią nie ma lekko. Jak miała 1,5 roku umiała już wyjść po schodkowych półkach na biurko a stamtąd na parapet... ani na sekundy nie można jej spuścić z oczu bo od razu coś kombinuje [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
To chyba Lilki tak maja ☺️ moja już ma w tej chwili 19 lat ale jak była mała to była taki duabed a taki uciekinier, że nie szlo dac rady☺️
 
Ja zabieram corke,moj D by nie wysiedzial tyle. A za tydzien ide sama. I jakos nie ubolewam. Glowa do gory.




Ja znam osoby ktore nastawialy sie np na dziewczynke a urodzil sie chlopiec (i odwrotnie) i nie wyobrazaja sobie zycia bez malenstwa. Troche my sobie dobijamy z ta plcia. A najwazniejsze zeby zdrowe bylo....a po pprodzie 1 spojrzenie i juz zachane bedziemy,i bedzie obojetne co ma.miedzy nogami.


U nas miala byc Nadia ewentualnie Rozalia. Ale jest siusior Filip.



U nas w rodzinie mamy Tymona i Leona.
U ciebie staje za corka Michal bardzo ladne imie.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem przyzwyczajona do chodzenia samej, mój nawet przy CC nie był bo go nie było w Polsce jak zaczynałam rodzic
 
U nas też na dziewczynkę mieliśmy kilka do wyboru (mąż jest Serbem i chcemy dać dziecku na imię tak żeby pisało i czytało się tak samo w obydwu językach) a czekamy na Syneczka i wybór mieliśmy między Igorem a Filipem i zostanie Filipkiem [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Filip bardzo ladne imie.....i mozna fajnie zdrabniac. U mnie dzieciaki juz mowia " i jak tam toffi fi kopie"

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@na
Ja zabieram corke,moj D by nie wysiedzial tyle. A za tydzien ide sama. I jakos nie ubolewam. Glowa do gory.




Ja znam osoby ktore nastawialy sie np na dziewczynke a urodzil sie chlopiec (i odwrotnie) i nie wyobrazaja sobie zycia bez malenstwa. Troche my sobie dobijamy z ta plcia. A najwazniejsze zeby zdrowe bylo....a po pprodzie 1 spojrzenie i juz zachane bedziemy,i bedzie obojetne co ma.miedzy nogami.


U nas miala byc Nadia ewentualnie Rozalia. Ale jest siusior Filip.



U nas w rodzinie mamy Tymona i Leona.
U ciebie staje za corka Michal bardzo ladne imie.



Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom


Chodzi mi o to, ze raczej juz nie bede miała żadnego USG po tym prenatalnym i dlatego chciałam zebysmy dowiedzieli o płci razem.
 
reklama
Ja jestem przyzwyczajona do chodzenia samej, mój nawet przy CC nie był bo go nie było w Polsce jak zaczynałam rodzic
Kinia mam tak jak ty. Przy 1 cc D nie byl,bo to na cito. Dopiero na 2 dobe przyjechal. Przy 2cc przyjechal jak bylam.na stole i dostal malego na korytarz. A przy 3 byl w domu z dzieciakami. Teraz moze przyjedzie jak dojde po cc do siebie.
Ty kochana nie masz wyboru bo ma taka prace....moj znow dzieciarnie bedzie ogarnial.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry