reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ile za niego dałaś? Mi by się też przydał.

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ponad 200 zl

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My w żłobku do jednego mówiliśmy Fiflaczek [emoji16] taki był malutki rozbojnik 7mcy [emoji16] a wszędzie raczkowal i już stawal (trzymając się stolika np.)

f2w39n7303c24ozn.png
Hahahaha Fiflaczek..... Skojarzylo mi sie z flaczek hahahahaha. Ja osobiscie nie znam zadnego Filipa,wiec nie mam.porownania

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łożysko jest wrosniete w macice z tego co się orientuje więc nie przestawisz [emoji16][emoji16] ale będzie szło do góry bo macica coraz większa więc wtedy dziecko będziesz czuła [emoji16][emoji16] a poza tym on dziecko większe tym lepiej czujemy [emoji16] bo sila uderzenia większa [emoji16] ja teraz czuję ruchy [emoji16] dla mnie to teraz jest tak, że ja czuję jak by się we mnie dziecko w balonie odbijalo [emoji16] lub w dmuchanym zamku [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
W dmuchanym zamku :D ja raczej jak by się odbijało w bańce mydlanej a czasem w podwójnej bo mocniej :D
 
A nawet jakbys chciala prywatnie to nie ma takiej mozliwosci? Kurcze a poznoej zgaduja czy dziecko jest glowka w dol?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Prywatnie można iść, pewno sie zdecyduje około 30tyg zeby sprawdzić co i jak.
Tak niestety tutaj jest, zapytam położnej następnym razem jak sprawdzają położenie dziecka, ale domyślam sie ze jakiś sposób na to maja.
Czasem jak czytam ile wy macie badań i jak czesto chodzicie do lekarzy to jestem sie stresuje czy u mnie wszystko Ok. Ale z drugiej strony tyle kobiet tu rodzi zdrowe dzieci, ze musi być dobrze.
 
Hahahaha Fiflaczek..... Skojarzylo mi sie z flaczek hahahahaha. Ja osobiscie nie znam zadnego Filipa,wiec nie mam.porownania

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Śmiałyśmy się jak jedna to wymyśliła [emoji16] ale to był jeden z ulubiencow bo broil a za chwilę rozwalajacy uśmiech [emoji16] a wiadomo jak wygląda uśmiech z niepelnym uzebieniem [emoji16][emoji16][emoji16] jak rozrabial to był Fiflak [emoji16] a tak to Fiflaczek [emoji16][emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
My w żłobku do jednego mówiliśmy Fiflaczek [emoji16] taki był malutki rozbojnik 7mcy [emoji16] a wszędzie raczkowal i już stawal (trzymając się stolika np.)

f2w39n7303c24ozn.png
My za to miałyśmy Filipa sooooorych gabarytów a najmłodszy w grupie :D więc był naszą Foczką :D

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Prywatnie można iść, pewno sie zdecyduje około 30tyg zeby sprawdzić co i jak.
Tak niestety tutaj jest, zapytam położnej następnym razem jak sprawdzają położenie dziecka, ale domyślam sie ze jakiś sposób na to maja.
Czasem jak czytam ile wy macie badań i jak czesto chodzicie do lekarzy to jestem sie stresuje czy u mnie wszystko Ok. Ale z drugiej strony tyle kobiet tu rodzi zdrowe dzieci, ze musi być dobrze.
Pewnie ze musi byc dobrze. U nas naprawde dobra jest opieka prenatalna. Bo nawet ratuja i podtrzymuja bardzo wczesna ciaze.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry