reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
I w każdej pozycji ja czujesz ? Ja byłam wczoraj taka zadowolona bo pod wieczór ciągle ja czułam, ale jak chciałam podnieść bluzkę żeby zobaczyć czy coś widać to koniec.. i się zastanawiam czy tyle spi :D czy muszę odpowiednio usiąść żeby poczuć :p
tak, a parę razy zdarzyły jej się kopniaki takie, że przez koszulkę było widać, dosłownie z 2cm :D
 
Ale wam zazdroszcze tych ruchow [emoji26][emoji26] ja wczoraj wieczorem mialam pelne skupienie przy lezeniu i nic.. Nawet po ciastku nic nie czulam[emoji26][emoji26] musze sobie jeszcze poczekać

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie się rusza zawsze po : parówkach, zupce chińskiej i wczoraj o dziwo po całej czekoladzie. :) Ale muszę siedzieć na pół leżąco , wtedy poczuje. Choć i tak raz na trzy dni to zawsze coś :)
 
I w każdej pozycji ja czujesz ? Ja byłam wczoraj taka zadowolona bo pod wieczór ciągle ja czułam, ale jak chciałam podnieść bluzkę żeby zobaczyć czy coś widać to koniec.. i się zastanawiam czy tyle spi :D czy muszę odpowiednio usiąść żeby poczuć :p
Klaudia napisałaś "ją" [emoji4] czyżby podświadomość? [emoji2]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
@Onaszczesliwa2018 i jak tam? Byłaś już na badaniu ? Lekarze podjęli decyzję co do krążka ? Czy tylko leki ?


Krew pobrali , KTG zrobili miałam dziś znów rano atak wilgoci zrobili test ale to nie wody od 2 dni dostaje też tutaj jakieś globulki może też znow przez to . Pewnie później zbadaja też szyjke a tak to mam lezec
 
reklama
Nawet nie zauważyłam :D
Niee, ostatnio tak sobie myślę, że fajnie było by mieć synka :)
Mi na początku to było kompletnie obojetne bo uwielbiałam zawsze malych chlopcow [emoji16] (w pracy częściej miałam do nich słabość [emoji16] ale jak już dzieci kończą 2.5 roku i widać ich zainteresowania i zachowania typowe dla plci to już bliższe mi były dziewczynki) a dopiero jak już byłam w ciąży gdzieś w 10t to wewnętrznie czułam, że bardziej chciałabym dziewczynkę :)

f2w39n7303c24ozn.png
 
Do góry