reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Matko dziewczyny ile wymacie energii! Czy tylko ja na nic nie mam sily?
Wzielam paracetamol, polezalam pol godziny i nic to nie dalo. Bol glowy nadal taki, ze az mdli.
Woda ciepla wrocila. Wrzatek nie leci, ale dalo rade sie umyc.
Facet z serwisu dalej nie dzwoni[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Ja też ostatnio straszny leniuch także nie tylko Ty :* . Dobrze że woda wróciła. Oby zdarzył przed weekendem To naprawić . Głowa pewnie że stresu Cię boli :*
 
reklama
Ja też ostatnio straszny leniuch także nie tylko Ty :* . Dobrze że woda wróciła. Oby zdarzył przed weekendem To naprawić . Głowa pewnie że stresu Cię boli :*
Z tym bolem to pewnie masz racje. Juz po woli nie daje rady psychicznie z tymi problemami, a jeszcze wszyscy w kolo mnie doluja, ze tak wyglada zycie i mam sie nie denerwowac, bo w ciazy jestem. Jak slysze takie teksty to mi cisnienie jeszcze bardziej wzrasta.

Czyli nie tylko ja taki leniuszek sie zrobilam? Nie wiem co jest. Pracowalam na zmiany i tyle rzeczyjeszcze ogarnialam, a tetaz to najchetniej bym lezala. Nawet ciasteczek mi sie nie chce zrobic, a mam na nie ochote[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
a u mnie znow energia mam tyl planow na marzec :D
ciesze sie ze wiosna idzie ze bedzie slonce
ale jak bylam w ciazy z corka to bylam 9 miesiecy wycieta z zycia ja tylko splam nic mi sie nie chciało 0 energii, na mnie chyba synowie dzialają dobrze haha
 
Z tym bolem to pewnie masz racje. Juz po woli nie daje rady psychicznie z tymi problemami, a jeszcze wszyscy w kolo mnie doluja, ze tak wyglada zycie i mam sie nie denerwowac, bo w ciazy jestem. Jak slysze takie teksty to mi cisnienie jeszcze bardziej wzrasta.

Czyli nie tylko ja taki leniuszek sie zrobilam? Nie wiem co jest. Pracowalam na zmiany i tyle rzeczyjeszcze ogarnialam, a tetaz to najchetniej bym lezala. Nawet ciasteczek mi sie nie chce zrobic, a mam na nie ochote[emoji6]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Ja też jestem leń okropny ostatnio :p Nic mi się nie chce, a sprzątanie to już w ogóle jest na samym końcu :p Jutro ciężki dzień bo robimy urodziny córki M, przed południem mają przyjść koleżanki a popołudniu rodzina, żeby ten dzień szybko minął [emoji28]
 
a u mnie znow energia mam tyl planow na marzec :D
ciesze sie ze wiosna idzie ze bedzie slonce
ale jak bylam w ciazy z corka to bylam 9 miesiecy wycieta z zycia ja tylko splam nic mi sie nie chciało 0 energii, na mnie chyba synowie dzialają dobrze haha
No to ja w pierwszej ciazy mialam wiecej energii i duzo planow. A sie okaxalo, ze musialam lezec i nici z planow[emoji53] A teraz nic kompletnie mi sie nie chce[emoji53] Straszne to jest

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja też jestem leń okropny ostatnio [emoji14] Nic mi się nie chce, a sprzątanie to już w ogóle jest na samym końcu [emoji14] Jutro ciężki dzień bo robimy urodziny córki M, przed południem mają przyjść koleżanki a popołudniu rodzina, żeby ten dzień szybko minął [emoji28]
Oj to faktycznie moze byc ciezko. Powodzenia!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry