reklama
olaaa7
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 6 Wrzesień 2017
- Postów
- 11 072
Że też mnie nie może dopaśćWitam. Gratuluję wszystkich udanych wizyt. U mnie też będzie Hania. Mnie dzisiaj dopadł syndrom wicia gniazda i od rana posprzątałam całą kuchnię gruntownie [emoji39] . Miłego dnia[emoji2]
redavecad
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 16 Październik 2017
- Postów
- 1 963
To juz 3 Hanie i jedna na liście u nas w lipcowkachWitam. Gratuluję wszystkich udanych wizyt. U mnie też będzie Hania. Mnie dzisiaj dopadł syndrom wicia gniazda i od rana posprzątałam całą kuchnię gruntownie [emoji39] . Miłego dnia[emoji2]
Jola92
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 23 Listopad 2017
- Postów
- 4 550
Właśnie szkoda że teraz już nie ma takich bajekNam profesor na fizjologi człowieka czasami puszczał "było sobie życie", i wiecie, ze potem przy nauce do kolokwium tak jakoś wszystko było bardziej zrozumiałe![]()
Właśnie szkoda że teraz już nie ma takich bajek![]()
Powiem Wam że teraz większość bajek dla takich 7-8 jest koszmarnie głupia... serio...
U mnie w poczekalni u ginekologa non stop leci bajaj było sobie życie odcinek jak powstaje życieznam na pamięć
Super pomysł!!
@Karla88, messenger Ci się pali...!
BTW a do mnie przyszła właśnie paczka od...
![1519989835-fb0584a84dbee7f9-aaaaaa.jpeg](https://www.babyboom.pl/forum/mobileUploads/data/2018-03/1519989835-fb0584a84dbee7f9-aaaaaa.jpeg)
Pochwal się co tam dostałaś![]()
Wrzucę fotę wieczorem w stylóweczce
![śmiech :-D :-D](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/laugh.gif)
![śmiech :-D :-D](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/laugh.gif)
olaaa7
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 6 Wrzesień 2017
- Postów
- 11 072
Jak ja wytrzymam do wieczora [emoji28] przynajmniej napisz co to takiegoWrzucę fotę wieczorem w stylóweczce![]()
bo w pracy mogliby nie zrozumieć że się przebieram
ALE koleżanki z pokoju chcą już takie same rzeczy
)))
reklama
Karla88
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 13 Listopad 2017
- Postów
- 7 322
Pochwal się co tam dostałaś![]()
A ja wiem co tam jest [emoji4]
Pochwał się zdj
![16udyx8di9hvrs5t.png](https://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8di9hvrs5t.png)
Podziel się: