reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

A ja sobie myślę, że będziemy tak wykończone ciąża , że pomyślimy sobie "no wreszcie zaraz się to skończy" [emoji16][emoji16][emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
Będziemy czekać tylko na te bóle i koniec. A dopiero pozniej się zacznie :D
 
reklama
To był 37 tydzień i 2 dzień także przeżycie straszne.. mi też radzili żebym urodziła naturalnie ze wcześniej będę mogła zajść w ciążę i w ogóle ale u mnie zaczęły się problemy z moim sercem bo gdy podali mi okscytocyne i ona nie pomagała to dostałam jakieś inne leki jeszcze na skurcze i wtedy moje serce zaczęło walić jak szalone dostałam leki i pod narkoza zrobili mi cc strasznie wspominam tamten dzień..
Przepraszam że spytam, jeśli nie będziesz chciała to nie odpowiadaj. A kiedy się dowiedziałaś o tym że dzieciątko zmarło ? Na prawdę współczuję.
 
Bardzo współczuję... Nie będę o więcej pytać bo to na pewno straszne wspomnienia

f2w39n7303c24ozn.png
Straszne dlatego teraz będę się bać do końca o maleństwo ale wierzę z całych sił ze będzie dobrze biorę leki i będę mieć ciągle usg i juz wcześniej będę pod opieką a wtedy miałam ostatnie usg w 31 tygodniu powiedziała ginekolog ze wszystko jest okej i nie kazała więcej robić usg a dziecko później przestało rosnąć i z łożysko było całe skrzepach dlatego nie było przepływów brak słów..
 
Haha gdyby zobaczyli na usg , że dziecko jest tak duże to sami by Ci cc zalecili [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
Ha pewnie tak :D Na ostatnim USG lekarz mówił, że szybko mała rośnie. We wtorek mam prenatalne i mam nadzieję że nie zapomnę zapytać o wagę :D No mój chłopak ważył dokładnie 5100 jak się urodził :D Nie wiem na ile takie rzeczy mogą iść w genach, dlatego z kupnem ubranek w rozmiarze 56 wstrzymam się do ostatniego USG :D
 
Będziemy czekać tylko na te bóle i koniec. A dopiero pozniej się zacznie :D
Szłam ostatnio przez miasto, główna ulicą i sobie pomyślałam o kurde a jak ja przed porodem pójdę go galerii i po drodze chlupna mi wody na środku miasta haha [emoji16] bo pal sześć jak lekko wyciekaja... Ale jak chlupnie [emoji23][emoji23][emoji23]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Hej Mamusie :)
Miałam dziś połówkowe. Córeczka potwierdzona, waży 326gram. Wszystko z nią dobrze,ale też nie chciała współpracować zbytnio. Lekarka mocno dociskała głowicą do brzucha (aż mnie bolało) , żeby wszystko pomierzyć. Jej główka jest na wysokości mojego pępka, a czuję ją bardzo nisko. Łożysko jest 15mm od szyjki,więc podniosło się o 2mm :D jedyny problem to taki,że jedna z tętnic przymacicznych ma przepływy w górnej granicy normy. Na razie Mała rośnie ładnie,ale i tak sie przestraszyłam. Jestem na zastrzykach przeciwzakrzepowych. Pytałam lekarke o zwiększenie dawki ,ale ponoć na razie nie ma potrzeby. Do tej pory głównie leżałam, może jak zacznę codziennie spacerować pół h po osiedlu,to się to poprawi?
@madzia0902 , ja też chcę mieć cesarkę. Trochę się boję,ale mniej niż sn. Nie chodzi o ból,ale właśnie strach,że za późno zrobią cc,że sie coś stanie dziecku, że ja nie będę w panice współpracować. Ta ciąża jest dla mnie bardzo ciężka psychicznie. Leczyłam się na nerwicę lękowa i depresję ,więc świetnie Cię rozumiem i nie chce ryzykować. Dodatkowo wolę,żeby to było planowane ze względu na odstawianie zastrzyków przeciwzakrzepowych odpowiednio wcześniej, choć wiadomo że nie można nic zaplanować w ciąży i może się samo zacząć wcześniej niż planowana cesarka (oby nie!)
A tu buziolek mojej Córci <3
 

Załączniki

  • IMG_20180228_131617.jpg
    IMG_20180228_131617.jpg
    346,8 KB · Wyświetleń: 56
Ha pewnie tak :D Na ostatnim USG lekarz mówił, że szybko mała rośnie. We wtorek mam prenatalne i mam nadzieję że nie zapomnę zapytać o wagę :D No mój chłopak ważył dokładnie 5100 jak się urodził :D Nie wiem na ile takie rzeczy mogą iść w genach, dlatego z kupnem ubranek w rozmiarze 56 wstrzymam się do ostatniego USG :D
Ja też we wtorek mam polowkowe [emoji16][emoji16] o to spory chlop się urodził [emoji16] a tesciowa drobna czy spora? Może dużo jadła w ciąży lub miala cukrzyce? Bo to dość niezdrowa waga 5kg [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Straszne dlatego teraz będę się bać do końca o maleństwo ale wierzę z całych sił ze będzie dobrze biorę leki i będę mieć ciągle usg i juz wcześniej będę pod opieką a wtedy miałam ostatnie usg w 31 tygodniu powiedziała ginekolog ze wszystko jest okej i nie kazała więcej robić usg a dziecko później przestało rosnąć i z łożysko było całe skrzepach dlatego nie było przepływów brak słów..
Ostatnie usg w 31 tygodniu, gdzie po 30 tygodniu powinno się częściej monitorować. To normalnie zaniedbanie. Ale teraz jestes pod dobrą opieką i na pewno wszystko będzie dobrze
 
reklama
Ha pewnie tak :D Na ostatnim USG lekarz mówił, że szybko mała rośnie. We wtorek mam prenatalne i mam nadzieję że nie zapomnę zapytać o wagę :D No mój chłopak ważył dokładnie 5100 jak się urodził :D Nie wiem na ile takie rzeczy mogą iść w genach, dlatego z kupnem ubranek w rozmiarze 56 wstrzymam się do ostatniego USG :D
Na prawdę tyle wazyl ?? Myślałam że tak dla jaj wygorowalas ta wagę. 4 kg to już dużo.. to ile ma teraz wzrostu ten twój wielki mężczyzna ? :)
 
Do góry